TAVUK ÇADIRI KURULUMU

TAVUK ÇADIRI KURULUMU

ÇADIR TAVUK KÜMES KURULUMU

BALKÜMES işletmesi olarak 25 yıllık tecrübemiz ve ülke geneli %98 lik müşteri memnuniyetimizle; siz müşterilerimiz ile çıktığımız bu güvenli ve kaliteli yolculukta sunduğumuz hizmetler arasında ÇADIRTAVUKKÜMES kurulumlarımızda mevcuttur.

Çadır_Tavuk Kümes=Kurulumu yaptırmak isteyen yeni girişimci ve üreticilerimizin bulunduğu bölge ve iklim şartları göz önünde bulundurularak, talep ettikleri doğal köyyumurtatavuğu sayısına uygun ebatlarda, tavuk sağlığına ve yaşam kalitesine uygun standartlarda, en uygun fiyata – en kaliteli malzemelerden, uzman ekiplerimiz tarafından alan keşfi ardından bir gün içerisinde kurulumu gerçekleşen en iyi çadır kümesleri BALKÜMES firması olarak biz kuruyoruz.

SalmaTavukçuluk / gezentavuk kriterlerine uygun olarak kurduğumuz çadırlarımız 10 yıl, demirleri ise 15 yıl garanti kapsamındadır. Nakliyesi ve kurulumu ülke genelinde ücretsizdir.

'SALMATAVUKÇULUK ve doğalyumurta üretimi için kurduğumuz çadır kümeslerimiz ter bezi, izolasyon maddesi ve çadır bezi /brandası olmak üzere 3 katmandan oluşmaktadır. Çadırtavukkümesi kurulumlarımızda nemi ve rutubeti önleyecek malzemelerin yanı sıra su geçirmez 1. sınıf branda kullanılmaktadır. Profil boru kalınlıkları da alanın iklim ve hava koşullarına göre değişkenlik göstermektedir. Sürekli tavuk sağlığını ön planda tutan ve buna yönelik çalışmalar yapan işletmemizin kurduğu çadırtavukkümesler; tünel çadır ve makaslı çadır olacak şekilde müşteri talebi doğrultusunda değişmektedir. Tünel çadır kümeslerimizin yüksekliği 2.5 mt. , makaslı çadır kümeslerimizin yüksekliği ise 3.5 mt dir. Çadır kümes kurulumlarımızda yeterli miktarda galvaniz manuel yemlik ve otomatik nipel – galvaniz boru geçgili suluk sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca havalandırma fanları mevcuttur. Terleme yapmayan ve ısı yalıtımlı çadırtavukkümesleri için müşteri talebi doğrultusunda ekstra havalandırma bacası- ilave kapı veya yarkatavuk çıkışı ilaveleri yapılabilmektedir.

En küçük çadırtavuk kümesimiz 70m2 dir ve 500 YARKATAVUK için yeterlidir. 7X10 mt. Ebatlarında sunulmak ve 70 m2 nin katları olacak şekilde kurulumu gerçekleşmektedir.

Çadırkümeskurulumu, köyyumurtatavuğu yarkasatışı hizmetlerini yapan firmamız ekonomik fiyatlarıyla da üretici farkını her zaman yansıtmakta ve ortaya koymaktadır.

Çadırkümeskurulumu yaptığımız üreticilerimize ihtiyaçları doğrultusunda yumurta verimi yüksek- sağlıklı – 1. saf kan ATAKS, LOHMAN,TİNTED, ÇİL PLEYMUT, SUSSEX, AUSTRALORP, STAR GOMES gibi yumurta ve kombine ırk YARKASATIŞI yılın 12 ayı boyunca; civciv ve hindipalazı satışlarımız ise Nisan-Mayıs aylarında devam etmektedir.

YARKASATIŞI, YARKAFİYATLARI, YARKATAVUKFİYATLARI’ GEZENTAVUKFİYATLARI. ‘KÖYTAVUĞUFİYATLARI, ATAKSTAVUKFİYATLARI, CANLITAVUKFİYATLARI, TAVUKSATIŞI

hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için haftanın 7 günü 08:00/22:00 saatleri arasında BALKÜMES müşteri hizmetleri birimimizi arayarak uzman temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

1999 yılından bugüne kadar kendi kümeslerimizde büyüttüğümüz yarka ve yumurtaya başlayan tavuk satışlarımızla, ofis sistemi odaklı çalışma ve gençleştirme kampanyası ile ülkemizde ilk ve tek işletme olarak siz yeni girişimci /müşterilerimize kaliteli hizmet sunarken aynı zamanda kendi yumurta pazarını oluşturamayan müşterilerimize de yumurta satış desteği vermekteyiz.

BALLI KAZANÇ İÇİN BALKÜMES TEK SEÇİM! sloganımızla tüm üretici ve müşterilerimize hayırlı, bereketli ve bol kazançlar dileriz.

www.balkumes.com.tr

054 23906020
Balıkesir / Dursunbey / Büyükakçaalan Köyü
Ücretsiz
 • Ücretsiz
  Balıkesir / Dursunbey / Büyükakçaalan Köyü
 • Hayvanlar alemi / Kümes hayvanları / Tavuk ilanları

 • TAVUK ÇADIRI KURULUMU
 • İlan no#4524607
 • İlan tarihi 21 Eylül 2020
 • Kimden Sahibinden
 • Cinsiyet Dişi ve Erkek
 • Yaşı Bilmiyorum
 • Toplu satış Yapılır
 
Büyükakçaalan Köyü hayvanlar ilanı Büyükakçaalan Köyü hayvanlar fiyatları Büyükakçaalan Köyü hayvanlar ilanları Büyükakçaalan Köyü hayvanlar ilanı ver Büyükakçaalan Köyü hayvanlar ilanı Büyükakçaalan Köyü hayvanlar fiyatları
 • #4524607
 • MEGA Foto
 • Karşılaştır
 • Şikayet
 • Yazdır
 • Favori
 • Paylaş
 1. Hayvanlar alemi
 2. Kümes hayvanları
 3. Tavuk ilanları
 4. Balıkesir
 5. Dursunbey
 6. Büyükakçaalan Köyü
 • BALKÜMES KALİTESİYLE ATAKS YARKA SATIŞI

  BİZ KİMİZ ? BALKÜMES olarak biz kimiz sorusuna detaylı ve geniş kapsamlı ...

 • 3 adet ataka tavuk 150 tl

  3 adet ataks tavuk 150 tl arnavıtköyde irfan 05337613070 ...

 • BALLI KAZANÇ İÇİN BALKÜMESİ SEÇİN

  ATAK­-S Yumurta tavuğu besicilerinin tercih edebileceği bir çok tavuk ırk ...

Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Cevap
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.