Sık sorulan sorular

Üye olmadan veya kolayca üye olaraktan bir çok kategoride günün her saatinde 7/24 ücretsiz ilan verebilirsiniz. İlan verebilmek için geçerli bir E-mail adresinizin olması yeterlidir.
Ücretli vitrinler dışında sitemizi kullanmak 100% bedavadır. İsterseniz cüzi bir miktar ödeme yaparak ilanlarınızı vitrine eklettirebilirsiniz. İlan vermek ve/veya ilan sahibi ile irtibata geçmek için hiç bir ücret ödmeniz gerekmez.
Öncelikle "Ücretsiz ilan ver" sekmesini tıklayıp ve ilan vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz. İlan verme formundaki bilgileri eksiksiz doldurup "İlanı kaydet / gönder" buttonuna bastığınızda ilanınız sisteme kaydedilmiştir. ilanversen.com hesabınızın ve ilanlarınızın aktif hale getilmesi için sitemizde verilen ilk ilandan sonra size bir Aktivasyonemaili gönderilir. Bu aktivasyon mailindeki yazılanları uyguladığınızda hem hesabınız hem de ilanınız sitemizde aktif olur. Daha sonra üye girişi yaparak veya varsa sosyal ağlardan sitemize bağlanarak aktivasyonemailine gerek kalmadan kolayca ilanlar verebilirsiniz. Dikkat: Hotmail ve Mynet kullanıcıları ya aktivasyon mailini önemsiz postalar arasından Gelen Kutusuna geçirip onaylayabilir ya da aktivasyon mailindeki linki kopyalayıp web tarayıcısına ekleyerekten ilanlarını aktif hale getirebilirler. Dikkat: Hotmail ve Mynet kullanıcıları bazen aktivasyon mailinin gelip gelmediğini göremiyorlar. Elektronik ileti gelip gelmediği belli olmasa da mutlaka göndericisi bilinmeyen (önemsiz postalarda) emaillerinizi kontrol ediniz.
İlan verme formunda belirtilen bilgiler dışında başka bir bilgi vermenize gerek yoktur. İlanınızın fotoğraflı ve etkili bir başlığının olması şansınızı arttıracağını unutmayınız. Açıklama kısmında yazılan; hangi saatlerde size ulaşılabileceği ve telefon numaranız ilanınızın etkisini arttırır.
İlan açıklama kısmına kişisel bilgilerinizi (E-mail adresi ve URL'ler) ayrıca yazmanıza gerek yok. Bu sayede spam nitelikli E-mailler tarafından rahatsız edilmezsiniz. ilanversen.com olarak spam E-mailleri önlemek için bütün olanaklarımızı seferber ettik; ama buna rağmen 100% önleyemeyiz. Sizlerden ricamız spam E-mailleri anında bize bildiriniz.
ilanversen.com sitesindeki içerikler/ilanlara cevap yazmak veya telefonla irtibat kurmak için üye olmanıza gerek yoktur. İlgilendiğiniz ilanın sağ kısmında bulunan ilan verene ait "İletişim bilgileri"nden telefon veya mesaj göndermek suretiyle iletişim kurabilirsiniz. ilanversen.com'un sunmuş olduğu sistem sayesinde ilan/içeriklerinize ilgi duyan ilanversen.com kullanıcıları ilanınızın sağ tarafında bulunan cevap formu veya "Bana özel" bölününde girdiğiniz irtibat telefonu sayesinde sizinle kolayca irtibata geçebilirler.
Üye girişi bölümünden şifreniz ve email adresiyle giriş yapabilir ve sayfanın sağ üst köşesinde beliren "Bana özel" bölümünden: Size gelen mesajları kontrol edebilir; Kişisel bilgilerinizi girebilir veya güncelleyebilir; Telefon bilgilerinizi girebilir veya güncelleyebilir; Şirket sahibiyseniz şirket bilgilerinizi girebilir veya güncelleyebilir; Kayıtlı aramalarınıza bakabilir; veya Favori ilanlarınıza göz atabilirsiniz. Sitemizdeki hesabınızın şifresini unuttuysanız da problem değil. https://ilan.elookat.com/bana-ozel/sifreunuttum buradan ilanlarda kullandığınız email adresini girip yeni bir şifre istediğinizde anında epostanıza yeni bir şifre gönderilir. Geçerliliği kalmayan içeriklerin/ilanların sitemizden silinmesi önemle rica olunur. Süresi dolan ve ilan verenlerce silinmeyen ilanlar gerekli hatırlatmalardan sonra otomatikman sistemden silinir. İlan silmede zorluk çekiyor ve size ait bir ilanın yayından kaldırılmasını istiyorsanız email adresinizi ve ilan nosunu lütfen şu adrese destek@ilanversen.com bildiriniz.
Doğru kategoride ilan formunu eksiksiz bir şekilde doldurmama rağmen; bir türlü ilanversen.com'dan onay E-maili adresime gönderilmedi ve hesabımı aktive edemedim. Ya E-mail adresinizi yazarken hata yaptınız; ya E-mail adresiniz spam olarak tespit edildi ya da sitemlerimizde bir arıza meydana gelmiş olabilir. Lütfen şu adrese Email ilan bildiriniz: Email ilan
Kullanıcılarımızı rahatsız eden ve yasalara aykırı olduğunu düşündüğünüz her türlü içerikler/ilanları lütfen şu Email adrese Email ilan bildiriniz. Haberiniz olmadan sizin adınıza verilmiş olan sizi rahatsız eden ilan ve içerikleride anında bize ulaşından bildirebilirsiniz. Gerçeğe uymayan ve yasalara aykırı içerikler tarafımızdan anında sitemizden uzaklaştırılır.
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.