Bize ulaşın

Bu form sayesinde her türlü istek, eleştiri, memnuniyet veya sorularınızı kolayca bize iletebilirsiniz. Aşağıdaki açıklamalarda sorunuza cevap bulamadıysanız; buradan mesajınızı bize gönderebilirsiniz.

İlan vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz (Emlak, Vasta, Hayvanlar alemi ...) ve ilan verme formunu eksizksiz doldurup ilanızı veriniz. Ücretsiz ilan ver
Sitemizde ilk verilen ilandan sonra e-mail adresinize onay emaili gönderilir. Size gönderilen e-maildeki linke tıkladıktan sonra hem hesabınız aktif olacak; hem de ilanınız otomatik olarak yayınlanacaktır.
Lütfen şifrenizi kullanarak ve/veya Sosyal ağ bilgilerinizle sitemize bağlanarak üye girişi yapınız. Daha sonra ilanlarım bölümünden tüm ilanlarınıza ulaşıp kolayca ilanlarınızı silebilir, güncelleyebilir veya istediğiz değişiklikleri yapabilirsiniz.
Sitemizde ilk ilan verirken belirlediğiniz şifreniz sayesinde tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız yenisini burdan isteyebilirsiniz "https://www.ilanversen.com/bana-ozel/sifre-unuttum" En kısa zamanda yeni şifreniz email adresinize gönderilir.
Size gelen mesajları kontrol edebilir; Kişisel bilgilerinizi girebilir veya güncelleyebilir; Telefon bilgilerinizi girebilir veya güncelleyebilir; Şirket sahibiyseniz şirket bilgilerinizi girebilir veya güncelleyebilir; Kayıtlı aramalarınıza bakabilir; veya Favori ilanlarınıza göz atabilirsiniz.
İlanların sahibi www.ilanversen.com değildir. İlanların sağ tarafında bulunan "İletişim bilgileri"nden ilan verene telefon ile ulaşabilir veya mesaj gönder formunu doldurarak mesaj gönderebilirsiniz.
İlanların sağ üst köşesinde bulunan "Şikayet" bölümünden uygun olan seçeneği seçerek veya mesaj yazarak ilanı ve/veya ilan vereni şikayet edebilirsiniz. Şikayet formunda yazılan email adresi veya yazacağınız yorum ilan sahibine gitmez.
İyi ve ayrıntılı açıklamalı ilanların arama motorlarınca listelenme şansı çok yüksektir. Diğer bir neden ise ayrıntılı ürün açıklaması sayesinde ilana ilgi duyanların karar vermesini kolaylaştırabilirsiniz. (Örnek : Satmak istediğiniz dairenin muhiti, ulaşımı, manzarası vb. özelliklerini 50 kez söylemek zorunda kalmazsınız)
Oldukça nazik davranın ve yeterince bilgi veriniz. E-mail adresinizi yanlış yazıp yazmadığınızı kontrol ediniz. Unutmayınız, bazı ilanlara çok sayıda cevap yazılıyor ve ilan verenler tüm cevap yazanlara geri dönüş yapamayabiliyorlar.
Geri dönüş yabilmemiz için.
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.