f tipi freze ucu

f tipi freze ucu

ADA KESİCİ TAKIMLAR (TÜRKÇE)
Firmamız ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ, endüstriyel makineler ve ekipmanları, teknik hırdavat ve sarf malzeme ile ilgili ürünlerin ithalatı ve ihracatını yapmaktadır. Kalite ve doğruluktan ödün vermeden, hızlı ve hatasız, çevresine duyarlı ve kurallara saygılı bir şekilde pazar araştırmaları yaparak yurt dışı ve yurt içindeki müşterilerine, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda fikir alışverişiyle birlikte en iyi fiyat ve hizmet garantisini vermektedir. Ulaşılabilirliğiyle çalıştığı firmalarla daima diyalog halinde olarak, gücü nispetinde her sene iş potansiyelini artırarak memleket ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.
ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ 2007 yılında Ada Teknik adıyla kurulmuştur. Başlangıçta yurt dışından, yurt içindeki müşterileri için kendi markasıyla (WILKHE TOOLS Freze Uçları) teknik hırdavat ithalatı yapmaya başlamıştır. Ülkemizin gelişen ve değişen ekonomisine uyum sağlayarak, geçmişten gelen bilgi birikimleriyle faaliyetlerine ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ olarak devam etmektedir.
Bunların yanı sıra ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ; Uşak KarahallılılarVakfı , Makine Mühendisleri Derneği, İTO Kadın ve Genç Girişimciler Kulübü, TEMA ve UNICEF gibi sivil toplum kuruluşlarına da üyeliğini yıllardan beri sürdürerek sosyal sorumluluk çerçevesindeki projelerde yer almayı kendine görev edinmiştir.
ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ gelişmiş hizmet anlayışı ve sağlam geçmişinden gelen deneyimi ile maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.
ADA CUTTING TOOLS(ENGLISH)
ADA CUTTING TOOLS & TECHNICAL MACHINERY LTD CO importsandexportsindustrialmachinesandeq uipment, technicalhardwareandconsumablematerials as well as allproductsrelatingthereto.

Withoutcomprisingthequalityandintegrity, it guaranteestoitsdomesticandforeigncustome rsthebestpricesandservices in linewiththeirneedsandrequirements in a fast, fault-free, environment-friendlyandlaw-abidingmanner . Italsocontributestothecountry'seconomyby alwaysbeingavailabletothecompanies, forwhich it works, forthedialog, andincreasingitsbusinessvolumeyearbyyear .
ADA TECHNIC FOREIGN TRADE wasestablished in 2007 underthe name Ada Technic. At thebeginning, it startedtoimporttechnicalhardwarefromabro adunderitsownbrand (WILKHE TOOLS CarbideBurr) foritsdomesticcustomers. Thereafter, it accommodateditselftothechangingandincrea singeconomy of thecountry, andcontinueditsactivitiesunderthe name ADA TECHNIC FOREIGN TRADE based on itsaccumulation of knowledge.
Inaddition, ADA CUTTING TOOLS & TECHNICAL MACHINERY LTD COhasbeen a member of non-governmentalorganizationssuch as TEMA, UNICEF, Uşak Karahallı Foundation, Society of MechanicalEngineers, IstanbulChamber of Commerce WomenandYoungEntrepreneurs Club for a longperiod, and it has committeditselftoparticipate in civilsocietyinitiatives.
ADA CUTTING TOOLS & TECHNICAL MACHINERY LTD CO, withitsadvanced service conceptsandstrongknowledge, is continuingitsactivitiesbased on customersatisfaction.
www.adatechnic.com


Adres : Acıbadem Moralı İbrahim Sk. No:16 Kadıköy / İstanbul Türkiye
Web 1 : www.sprengerteknik.com
Web 2 : www.adatechnic.com
E-Mail : turkey@sprengerteknik.com
Skype : adatechnic
Marmara » İstanbul » Kadıköy
Görüşülür
  • Görüşülür
    Marmara » İstanbul » Kadıköy
f tipi freze ucu
 
f tipi freze ucu f tipi freze ucu f tipi freze ucu f tipi freze ucu f tipi freze ucu f tipi freze ucu
  • #4199570
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
  • Benzer aramalar
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.