VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ

VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ

VALERİAN

MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ

KULLANMA TALİMATI

FAYDALARI:

- Bileşiminde bulunan antiseptik maddelerden dolayı başta ayaklarınız olmak üzere cildinizde temiz bir ortam oluşturarak; Mantar, Sedef, Egzama vb. gibi hastalıkların sebep olduğu kötü kokuları ve kaşıntıları önler.

- Tırnaklar kesildikten sonra, Tırnak bozuklularında ve Tırnak mantarlarında devamlı kullanırsa faydası görülür.

- Cildinize hoş bir koku ve ferahlık hissi verir ve bu sayede terin rahatsız edici kokusunu da önler.

- Deride oluşan açık yaraların, pişiklerin ve benzeri deri bozukluklarının tedavi sürecini kısaltmada yardımcı malzeme olarak kullanılabilir.

KULLANILIŞI:

- Özellikle akşam yatmadan önce tatbik edilmesi önerilir. Sorunlu bölge öncelikle, kükürtlü sabun veya doğal sabunlar ile yıkanıp kurulandıktan sonra, ortalama 10 cm mesafeden VALERİAN SPREY sorunlu bölgeye sıkılır ve kuruması beklendikten sonra ( 5 dakika) , tercihen açık olarak yatılır. Aynı şekilde sabah giyinmeden evvel benzer şekilde tatbik edilir ve sonrasında temiz bir çorap veya çamaşır giyilerek hayata devam edilir. Akşam ve sabah olmak üzere tatbik edilerek tatmin edici sonuçlar hızla alınır. Ortalama olarak ve kişinin karaciğer rahatsızlıkları başta olmak üzere, iç hastalıklarına bağlı bir sorunu olmadığı takdirde, 3–15 gün arasında faydaları ortaya çıkar.

- Derilerde oluşan yara, pişik ve benzeri bozuklukların olduğu bölgeye, akmayacak şekilde ve ortalama 10 cm mesafeden sıkılarak tatbikat yapılır. Akşam ve sabah tatbik edilmesi önerilir. VALERİAN SPREY ilaç olmayıp, tedaviyi hızlandıran ve yaranın çabuk kapanmasına yardım eden antiseptik bir üründür.

- Başta; Ayaklar, koltuk altı, apış arası (mahrem bölge) olmak üzere, cildin her yanına tatbik edilebilir. Ancak göz, ağız ve özellikle mukoza bölgesinde hekim talimatına uyularak kullanılmalıdır. Kulak dışına tatbik edilebilir ancak, kulak kanalına girmeden kulak içine, temiz bir pamuk üzerine sıkılarak tatbik edilebilir.

- Tırnak mantarlarında tırnağın mantarlı bölgesini iyice temizleyip VALERİAN SPREY ‘den sıkılır devamlı kullanırsa faydasını görürsünüz.

- Valerian Sprey kullanılmadan evvel iyice çalkalanmalıdır.

KULLANILDIĞI YERLER:

- Mantar, Tırnak mantarı, Egzama, Sedef ile bunların sebep olduğu kaşıntı, pis koku, pişik ve benzer türdeki rahatsızlıklarda, yukarıda tarif edildiği şekilde kullanılır.

- Göz ve ağız haricinde cildimizin her yerinde kullanılır.

SAKLAMA KOŞULLARI:

- Dik olarak oda sıcaklığında muhafaza ediniz. En fazla 40 C derece de oda sıcaklığında saklayınız.

KULLANIM SÜRESİ

- Üretim tarihiden itibaren 5 yıldır.

www.valerian.com.tr
İstanbul / Eyüp / Akşemsettin Mah.
25₺
 • 25₺
  İstanbul / Eyüp / Akşemsettin Mah.
 • Alışveriş / Kişisel bakım, Kozmetik

 • VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ
 • İlan no#2011067
 • İlan tarihi 21 Temmuz 2020
 
VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ
 • #2011067
 • MEGA Foto
 • Şikayet
 • Yazdır
 • Favori
 • Paylaş
 1. Alışveriş
 2. Kişisel bakım, Kozmetik
 3. İstanbul
 4. Eyüp
 5. Akşemsettin Mah.
 • DOĞADAN GELEN GÜZELLİK - GÜZELLİK KREİ ( Anti-Aging )

  KAMPANYA 1 Adet Alana 160 TL. + Kargo Bizden 2 Adet Alana 280 TL. + 1 Adet Hed ...

 • DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ

  KAMPANYA 1 Adet Jel 25 TL. + Kargo Karşı taraf öder. 2 Adet Alana + 1 Hediye ...

Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Cevap
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.