DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ

DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ

KAMPANYA

1 Adet Jel 25 TL. + Kargo Karşı taraf öder.

2 Adet Alana + 1 Hediye 50 TL. + Kargo Karşı taraf öder.

5 Adet Alana İndirimli 100 TL. + Kargo Bizden

12 Adet Alana 200 TL. + Kargo Bizden

Ödeme Hesaba Havale

Toplu Alımda İndirim Yapılır. 8000 Adet Var.

DOĞAL VALERİAN - MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİFAYDALARI:- Bileşiminde bulunan antiseptik maddelerden dolayı başta ayaklarınız olmak üzere cildinizde temiz bir ortam oluşturarak; Mantar, Tırnak Mantarı, Sedef, Egzama vb. gibi hastalıkların sebep olduğu kötü kokuları ve kaşıntıları önler.- Cildinize hoş bir koku ve ferahlık hissi verir ve bu sayede terin rahatsız edici kokusunu da önler.- Deride oluşan açık yaraların, pişiklerin ve benzeri deri bozukluklarının tedavi sürecini kısaltmada yardımcı malzeme olarak kullanılabilir.

KULLANILIŞI:Özellikle akşam yatmadan önce tatbik edilmesi önerilir. Sorunlu bölge öncelikle, kükürtlü sabun veya doğal sabunlar ile yıkanıp kurulandıktan sonra, ortalama 10 cm mesafeden VALERİAN JEL sorunlu bölgeye sıkılır ve kuruması beklendikten sonra( 5 dakika) , tercihen açık olarak yatılır. Aynı şekilde sabah giyinmeden evvel benzer şekilde tatbik edilir ve sonrasında temiz bir çorap veya çamaşır giyilerek hayata devam edilir. Akşam ve sabah olmak üzere tatbik edilerek tatmin edici sonuçlar hızla alınır. Ortalama olarak ve kişinin karaciğer rahatsızlıkları başta olmak üzere, iç hastalıklarına bağlı bir sorunu olmadığı takdirde, 3–15 gün arasında faydaları ortaya çıkar.Derilerde oluşan yara, pişik ve benzeri bozuklukların olduğu bölgeye, akmayacak şekilde ve ortalama 10 cm mesafeden sıkılarak tatbikat yapılır. Akşam ve sabah tatbik edilmesi önerilir. VALERİAN JEL ilaç olmayıp, tedaviyi hızlandıran ve yaranın çabuk kapanmasına yardım eden antiseptik bir üründür.Başta; Ayaklar, koltuk altı, apış arası (mahrem bölge) olmak üzere, cildin her yanına tatbik edilebilir. Ancak göz, ağız ve özellikle mukoza bölgesinde hekim talimatına uyularak kullanılmalıdır. Kulak dışına tatbik edilebilir ancak, kulak kanalına girmeden kulak içine, temiz bir pamuk üzerine sıkılarak tatbik edilebilir.İlaç kullanılmadan evvel çalkalanmalıdır.KULLANILDIĞI YERLER:Mantar, Egzama, Sedef ile bunların sebep olduğu kaşıntı, pis koku, pişik ve benzer türdeki rahatsızlıklarda, yukarıda tarif edildiği şekilde kullanılır.Göz ve ağız haricinde cildimizin her yerinde kullanılır.Uyarılar/Önlemler

Bakterilerle enfekte olmuş cilt hastalıklarında ayrıca spesifik bir tedaviye ihtiyaç olabilir. Tekrarlayan rahatsızlıklarda kişisel giyecekler (çorap ve çamaşırlar v.s.) her gün değiştirilmeli ve kaynatılmalıdır. Düzenli hijyenik önlemler bütün tedavilerde başarı için esastır.Açık yaralarda kullanmayınız.Gözle temas ettirmeyiniz.Hassas yerlere kullanmayınız.Mantar enfeksiyonlarının bulaşma yolları nedir?

İnsandan – insana bulaş: Direk temas ya da ortak eşya kullanımı sonucu oluşmaktadır. Özellikle kışla, yurt, hamam, sauna gibi toplu yaşam alanlarında ortak havlu, terlik, mantar bulunan bölgeye direk temas gibi nedenler ile oluşmaktadır.

Hayvandan – insana bulaş: Hayvanlarda bulunan enfeksiyonun temas ile insana bulaşması söz konusu olabilmektedir.

Topraktan – insana bulaş: Özellikle tarım ile uğraşanlarda ve toprak ile teması olanlarda bu tür bulaş söz konusudur.

Temas eden herkeste enfeksiyon oluşumu?

Mantar hücresi ile karşılaşan her insanda enfeksiyon oluşabilir
İstanbul / Eyüp / Akşemsettin Mah.
25₺
 • 25₺
  İstanbul / Eyüp / Akşemsettin Mah.
 • Alışveriş / Kişisel bakım, Kozmetik

 • DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ
 • İlan no#124618
 • İlan tarihi 21 Temmuz 2020
 
DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ DOĞAL VALERİAN MANTAR, TIRNAK MANTARI, KAŞINTI, KOKU SPREYİ
 • #124618
 • MEGA Foto
 • Şikayet
 • Yazdır
 • Favori
 • Paylaş
 1. Alışveriş
 2. Kişisel bakım, Kozmetik
 3. İstanbul
 4. Eyüp
 5. Akşemsettin Mah.
 • SATILIK NİTRİL İŞ ELDİVENİ LATEKS ELDİVENLER YERLİ İMALAT OUP SAĞLIKLI VE DAYANI

  İMALAT VE PAZARLAMASINI SİVAS MERKEZDE YAPTIĞIMIZ NİTRİL İŞ ELDİVENİ İMALATIMIZ ...

 • BARIŞA ÇAĞRI

  LEO TİNDEMANS'N SABAH YAYINEVİNDEN ÇIKAN 240 SAYFALIK KİTABI.TİNDEMANS BALKA ...

 • polis ne yapmalı

  İBRAHİM AZCAN'IN İLK YAYINEVİNDEN ÇIKAN 176 SAYFALIK KİTABI.POLİSLİK KAMUOYU ...

Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Cevap
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.