Devren İnternet Cafe & PS Oyun Salonu

Devren İnternet Cafe & PS Oyun Salonu

Ege » İzmir » Bornova
22.000₺
  • 22.000₺
    Ege » İzmir » Bornova
Devren İnternet Cafe & PS Oyun Salonu
 
Devren İnternet Cafe & PS Oyun Salonu Devren İnternet Cafe & PS Oyun Salonu Devren İnternet Cafe & PS Oyun Salonu Devren İnternet Cafe & PS Oyun Salonu Devren İnternet Cafe & PS Oyun Salonu Devren İnternet Cafe & PS Oyun Salonu
15 Yıldır oturmuş olan müşteriler mevcuttur. 13 Adet son sistem bilgisayarlar mevcuttur. 8 Adette orta düzey bilgisayarlar mevcuttur. 4 adet LCD ekran TV mevcuttur. 4 adet SONY PS3 mevcuttur. 1 adet PS2 mevcuttur. Güvenlik Kamera sistemi mevcuttur. 1 Adet HP YAZICI / 1 Adet CANON YAZICI MEVCUTTUR. BEKO YAZARKASA mevcuttur. İşyeri açma, çalıştırma ve ruhsatlarım mevcuttur. 160 METREKARE DÜKKAN BÜYÜKLÜĞÜDÜR. İŞ DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE DEVRETMEKTEYİM. Alacak arkadaş kilidi açıp çalıştırabilir. Şuan dükkanım faal durumdadır. Alacak olan arkadaşa hayırlı olsun.
  • #4099221
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Paylaş
Şikayet
Cevap
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.