3 numara pamuk elyaf atım makinası, pamuk hallaç, elyaf pamuk atım makinası

3 numara pamuk elyaf atım makinası, pamuk hallaç, elyaf pamuk atım makinası

** MAKİNAMIZ 3 numara sanayi elektrikli OLUP TEMİZ REKTEFİYE EDİLMİŞ, BAKIMI YAPILMIŞ FAAL ÇALIŞIR DURUMDADIR
** TELLERİ (bıçakları ) en boy 1cm*1cm olup kalınlığı 1 mm dir. DİŞLERİ ELİNİZİ SÜRTTÜĞÜNÜZDE YIRTACAK DURUMDADIR.
** TURGUTLU MANISANIN MAKINASI OLUP ÜÇ (3) NUMARA YORGANCI PAMUK ATIM , YORGANCI ELYAF ATIM, ÜSTÜBÜ ATIM VE KABARTMA MAKİNASIDIR.
** yorgancılar için, yastıkçılar için çok ideal olup her türlü telefi en güzel şekilde kabartır. Tam bir ekmek teknesidir. Kendisi küçük marifeti çok çok büyüktür. Nerdeyse küçük bir fabrikadır.3 NUMARA OLDUĞU İÇİN ÇOK SERİ ÇALIŞIR.SAATTE 150 KG ATIM KAPASİTESİNE SAHİPTİR.GÜNLÜK 800 - 1250 KG ARASI ELYAF KABARTIR.
** PARASINI BİR AYDA AMORTİ EDER. ÇOK ÇOK NADİR BULUNAN AHŞAP KASA OLUP bir dikiş makınası sessizliğinde çalışır. APARTMAN ALTLARINDA BİLE ÇALIŞIR. SIFIRI ŞUAN PİYASADA 12.500 TL + KDV %18 DİR. FİYATI ÇOK CAZİPTİR
** istediğiniz ŞEHİRE ambar ile gönderilir. 380 watt ev elektriği ile çalışır.İSTEGE GÖRE Ev ELEKTRİĞİ (220 Watt) DE BAĞLANABİLİR. MOTORU GÜÇLÜ OLUP TELEFİ EN İYİ ŞEKİLDE KABARTIR.
İRTİBAT :
ALİ AKGÜNEŞ
+90 542 783 4805
+90 505 214 0168
Konya / Selçuklu / Buhara Mah.
1₺
 • 1₺
  Konya / Selçuklu / Buhara Mah.
 • Alışveriş / Ürün, Mahsül pazarı

 • 3 numara pamuk elyaf atım makinası, pamuk hallaç, elyaf pamuk atım makinası
 • İlan no#3953042
 
3 numara pamuk elyaf atım makinası, pamuk hallaç, elyaf pamuk atım makinası 3 numara pamuk elyaf atım makinası, pamuk hallaç, elyaf pamuk atım makinası 3 numara pamuk elyaf atım makinası, pamuk hallaç, elyaf pamuk atım makinası 3 numara pamuk elyaf atım makinası, pamuk hallaç, elyaf pamuk atım makinası 3 numara pamuk elyaf atım makinası, pamuk hallaç, elyaf pamuk atım makinası 3 numara pamuk elyaf atım makinası, pamuk hallaç, elyaf pamuk atım makinası
 • #3953042
 • MEGA Foto
 • Şikayet
 • Yazdır
 • Favori
 • Paylaş
 1. Alışveriş
 2. Ürün, Mahsül pazarı
 3. Konya
 4. Selçuklu
 5. Buhara Mah.
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Ara
Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.