sahibinden SIYAH INGILIZ COCKER SPANIEL yavruları

sahibinden SIYAH INGILIZ COCKER SPANIEL yavruları

Küçüklükten beri beslediğim 2.5 yaşındaki nadir bulunan safkan "black ingiliz cocker spaniel" cinsi köpeğim ilk kez çiftleşmiş olup 11.09.2010 tarihinde 4 erkek 4 dişi olmak üzere çok sağlıklı 8 yavru dünyaya getirmiştir. Kızım olivia ya hem gebelik döneminde hemde sonrasındaki emzirme döneminde son derece titiz bir şekilde bakıp, tüm yavrularını bu güne kadar mükemmel bir şekilde büyütmesine yardımcı oldum. Olivia son derece zeki olup, tam bir ev köpeğidir, onlarca komut bilir ve yapabildiği sayısız numaraları vardır. 8 yavrulardan çoğunu verdim elimde resimde gördüğünüz bir dişi vardır birde petshopda bi erkek yavru kalmıştır. Yavruların Parazit tedavilerine başlanmıştır. ilgilenenler bana 0555 278 63 22 numaralı telefondan ulaşabilirler, tüm detayları telefonda konuşup karşılıklı anlaşma sağladığımız da yavru size verilecektir. Aracımla istediğiniz şehire gelip yavruyu elden teslim edebilirim. Eğer bir köpek almayı düşünüyorsanız her türlü konuda size yardımcı olup tecrübe ve bilgilerimi paylaşmaya hazırım.
İç Anadolu » Kayseri » Kayseri
Görüşülür
sahibinden SIYAH INGILIZ COCKER SPANIEL yavruları
 
sahibinden SIYAH INGILIZ COCKER SPANIEL yavruları sahibinden SIYAH INGILIZ COCKER SPANIEL yavruları sahibinden SIYAH INGILIZ COCKER SPANIEL yavruları sahibinden SIYAH INGILIZ COCKER SPANIEL yavruları sahibinden SIYAH INGILIZ COCKER SPANIEL yavruları sahibinden SIYAH INGILIZ COCKER SPANIEL yavruları
  • #2335616
  • Karşılaştır
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.