Korusan Boya Marshall Boya, Filli Boya, Polisan Boya, Dyo boya permolit boya

Korusan Boya Marshall Boya, Filli Boya, Polisan Boya, Dyo boya permolit boya

ERDOĞAN.İNŞAAT.DEKORASYON
Fayans Seramik , Alçı Sıva, Kartonpiyer, Alçıpan

Kalite anlayışımız müşteri beklentilerini anlamamızı kolaylaştırmakta, hataları önlemekte, mevcut kaynaklarımızı daha etkin kullanmamızı sağlamakta, maliyetlerimizi düşürmekte ve sürekli gelişme için temel oluşturmaktadır. Güler yüzlü hizmetlerimizle karşınızdayız.

MİSYONUMUZ
En fonksiyonel, en güvenli, en ekonomik olanı sunmak, her yerde ve her zaman standart olmak.

VİZYONUMUZ
Kendi alanında tek ve rakipsiz olmak.

HİZMETLERİMİZ
-Söve Mantolama Dekor StraforTuğla Kaplama
Erdoğan Dekor Strafor Tuğla, bir çeşit mantolama elemanıdır. Hazır olan her yüzeye (kaba, ince sıva, boyalı veya boyasız) uygulanabilir. Uygun fiyatı ve sınırsız tasarımları ile hem yapınıza güzel bir görünüm katar hem de EPS nin yalıtım özelliği ile ısı yalıtımı sağlamış olursunuz. Tuğla tek parça halindedir yapıştırma yoktur. Kilit sistemi sayesinde uygulaması çok kolaydır. Bu sayede, hem zamandan kazancınız olur hem de gerçek bir duvar görüntüsü elde edersiniz. Normal fayans yapıştırıcıları ile duvara monte edilebilmektedir.

-BOYA UYGULAMALARI
Boya uygulamalarımızda duvarlarda kabaran , çatlayan yerlerin alçı ile tamiratlarını yapılıp boya uygulamasına hazır hale gelir. Daha sonra müşterinin istegine göre pilastik boya , su bazlı silikonlu boya , yarımat yaglı saten boya uygulaması yapılır. İstanbul her türlü boya uygulamalarınız için bizi arayabilir evinizde veya işyerinizdeki yapmayı planladıgınız boya işleri için mail kutumuza açıklamalı yazı bırakırsanız tahmini bir fiyat verebiliriz. İstanbul bir çok semtinde alçı sıva boya uygulaması yapmaktayız.

-ALÇIPAN ASMATAVAN , ALÇIPAN BÖLMEDUVAR , ALÇIPAN DUVAR GİYDİRME
Alçıpanla ilgili her türlü uygulamayı yapmaktayız alçıpan ile uygulamalarda bir çok detayı ister alçıpan asmatavan olsun ister alçıpan bölme duvar olsun verilebilmektedir. Alçıpan asmatavan veya böme duvar işlerinde malzemeli veya malzemesiz olarakda uygulamalar yapmaktayız alçıpan asmatavan , alçıpan bölme duvar ile ilgi olarak birçok referansımız vardır.

-Kartonpiyer
Kartonpiyer dekorasyon amaçlı ve yapılarda uygulamada ortaya çıkan bazı eksiklikleri izole etmede çok yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesidir. Yapıları kabartmalarla süslemek için çoğunlukla duvar ve tavan birleşimlerinde kullanılır.

-Mobilya Dekorasyonu Deneyim ve Uzman Personel İsteyen Bir Akışıdır Senelerin vermiş olduğu deneyim konusunda uzman personelimiz ile yaşam alanlarınızı değiştirmenize yardımcı oluyoruz

-Amerikan Kapı kullanım kolaylığı ve estetiği açısından son yılların tercih edilen ürünleri arasındadır.Amerikan kapı konusunda firmamızdan talepte bulunabilirsiniz.

-ÇATI İŞLERİ - ÇATI AKTARMA ÇİNKO DERE OLUK TAMİR İŞLERİ ÇİNKO DERE KOMPLE DEĞİŞTİRME SU İZOLASYON İŞLERİ ASMA DERE İŞLERİ GİZLİ DERE MEMBRAN KAPLAMA SU YALITIMI CİDDİ İŞTİRBİLGİ, TECRÜBE, DOĞRU MALZEME, ÇATI SİSTEMLERİ VE İZALASYON

ERDOGAN İNŞAAT VE DEKORASYON 1989 YILINDAN BU YANA DENEYİMLİ KODRUSUYLA SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUYETLERİ İÇİN İTİNAYLA İŞLERİNİ YAPMAKTADILAR.İÇ VE DIŞ MİMARLIK VE DEKOR ÜSTÜNDE DENEYİMLİ TEKNİK ELEMANLARIMIZ GEREKSE DE DENEYİMLİ ELAMANLARIMIZLA BİRLİKTE İŞ TAKİPÇİLİĞİ YAPILMAKTADIR.MÜŞTERİ MEMNUYETİ VE KALİTELİ İŞÇİLİK

bagcilar
günesli istanbul Irtibat Telefonlari
www.erdogandekorasyon.net
www.dekorrasyon.tr.gg
www.erdoganboya.t r.gg
http://www.erdogandekor.tr.gg
Marmara » İstanbul » Bağcılar
Görüşülür
  • Görüşülür
    Marmara » İstanbul » Bağcılar
Korusan Boya Marshall Boya, Filli Boya, Polisan Boya, Dyo boya permolit boya
 
Korusan Boya Marshall Boya, Filli Boya, Polisan Boya, Dyo boya permolit boya Korusan Boya Marshall Boya, Filli Boya, Polisan Boya, Dyo boya permolit boya Korusan Boya Marshall Boya, Filli Boya, Polisan Boya, Dyo boya permolit boya Korusan Boya Marshall Boya, Filli Boya, Polisan Boya, Dyo boya permolit boya Korusan Boya Marshall Boya, Filli Boya, Polisan Boya, Dyo boya permolit boya Korusan Boya Marshall Boya, Filli Boya, Polisan Boya, Dyo boya permolit boya
  • #3316392
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.