DOGUKENT PROJESİ

DOGUKENT PROJESİ

DOĞUKENT KONUTLARI

Mayıs 2009'da Başlayacak Olan Doğukent Projesini Hayata Geçiriyoruz.Tüm Ankara'lıların 17 Yıldır Bildiği, Yakından Takip Ettiği ve Beklediği Doğukent Projesi Artık Hayal Olmaktan Çıkıyor ve Hayata Geçiyor.Doğukent; Ankara Şehir Merkezine 11 km, Çankaya İlçe Merkezine Sadece 4.5 km Uzaklıktadır.Kuzeyinde Kıbrıs Kanyonu, Güneyinde Elmadağ Kayak Merkezi, Doğusunda ise Yakupabdal ve Karataş Kentsel Dönüşüm Projeleri ile Çevrili Alan İçerisinde Kalan 7.580.000 Metrekarelik Bir Alanda Konumlanmış Olup, EGO Genel Müdürlüğü Tarafından Ankaray Toplu Taşıma Hattının Bu Bölgeye Hizmet Verecek Şekilde Yapılması Hedeflenmektedir.Büyükşehir Belediyesinin Her Türlü Alt Yapısını ( elektirik, su, doğalgaz, yol.. vs.) Bitirdiği Doğukent, Artık Hayal Olmaktan Çıkıp Gerçek Değerine Kavuşacaktır.Bilindiği Üzere Mamak Ankara'nın En Eski Yerleşim Yeri Olmasına Rağmen Gözle Görülecek Bir Güzelliği Olmayıp, Olması Gereken Yerden Çok Geridedir.Doğukent Projesiyle Ankara'nın Doğusuda Artık Aranan Bir Bölge Olacak ve Mamak Sadece Çöplüğüyle Anılmaktan Kurtululacaktır.Biz S.S. YENİ TÜTAŞ KONUT YAPI KOOPERATİFİ Olarak Doğukent Projesi Kapsamında Yapacağımız 2000 Konutun Üye Kayıtlarına Kooperatifimiz Bünyesinde Başladık. Kooperatifimize Şimdiden Üye Olmanız Sizlere Fiyat Konusunda Avantajlar Sağlayacaktır.Yapacağımız KonutlarMetrekare Olup, Konutlarımızın Fiyatı 45.000 ile 60.000 TL Arasında Değişecektir. Ayrıca Sizden Konut İnşaatımız Başlayana Kadar Hiçbir Ücret Talep Etmeyeceğiz.Konut Yapımına Başladığımız Zaman Sizler Durumunuza Göre 10.000 - 15.000 TL Ön Ödeme Yapacak ve Geri Kalan Tutarı Vadelendireceksiniz.Konutlarımızı 18 Ay'da Tamamlayıp Sizlere Anahtar Teslimi Yapacağız ve Ankara'nın Yakın Gelecekteki Gözde Mekanında Ev Sahibi Olacaksınız.Sizleride Yeni Ankara'da Yaşamaya Davet Ediyoruz.

" hayalleriniz gerçekleşiyor "S.S YENİ TÜTAŞ KONUT YAPI KOOPERATİFİİRTİBATM.Akif DEMİREL - Ahmet AKDAŞTEL : 0(312)GSM : 0(538)(554)(543)E-MAİL : tutaskoop@hotmail.com

ADRES : Evliya Çelebi Mah. Sebze Bahçeleri Sok. Keskinler İş Hanı No : 80 / 35İskitler/ ANKARA
İç Anadolu » Ankara » Mamak
45.000₺
  • 45.000₺
    İç Anadolu » Ankara » Mamak
DOGUKENT PROJESİ
 
DOGUKENT PROJESİ DOGUKENT PROJESİ
  • #1662509
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.