Antalyada Devren Kiralık Mağaza

Antalyada Devren Kiralık Mağaza

Antalya Merkezde Gelecek Vaadeden Karlı Yatırım. Devren Kiralık Mağaza. Ayrıntılı bilgi ; www.idealoptik.com adresinde. Antalyanın en işlek ve merkezi bölgesinde, Yeni yapılan Kent Meydanı(Cumhuriyet Meydanı)karşısında, Tur otobüsleri otoparkı karşısında(30 Turist otobüsü + 70 araç kapasiteli), Turizm için çok elverişli, Pastane, Cafeterya, Kahve Dünyası, Simit Dünyası, Fast Food, Hediyelik eşya, Takı, Gümüş, Kuyum, Saat, Optik, Telefon, Döviz, Teknoloji ve daha bir çok iş için çok verimli, İki katlı toplam 100 m2, geniş vitrin cepheli, ferah iç mekan sahibi... Farklı bir yatırım nedeniyle Boş/Dolu devren kiralıktır.
Akdeniz » Antalya » Muratpaşa
Görüşülür
  • Görüşülür
    Akdeniz » Antalya » Muratpaşa
Antalyada Devren Kiralık Mağaza
 
Antalyada Devren Kiralık Mağaza Antalyada Devren Kiralık Mağaza Antalyada Devren Kiralık Mağaza Antalyada Devren Kiralık Mağaza Antalyada Devren Kiralık Mağaza Antalyada Devren Kiralık Mağaza
  • #1554121
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.