satılık pomeranian boo yavruları

satılık pomeranian boo yavruları

Daha fazla bilgi almak için 0532 174 8757 veya 0534 688 3848 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
- PET AÇIKLAMASI -
Bebeklerimiz safkan olup ırkının tüm özelliklerini taşımaktadır. Görüntülü arama ile bebeklerimizi görebilir, seçebilirsiniz.Uzman veteriner hekimimizin gözetimi altında olan bebeklerimiz sağlık ve ırk garantilidir.Günü gelen uygulamarı yapılmış olup, sizlere AŞI KARNELERİ' ile teslim edilir.TÜRKİYE´NİN HER İLİNE BİR GÜN İÇERİSİNDE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ OTOBÜS FİRMALARI İLE BULUNDUĞUNUZ İLE ÖZEL PET KUTUSUNDA BEBEĞİMİZ TESLİM EDİLİR.
Bazı illere de elden teslim olanağımız bulunmaktadır.
( Bilgi alabilirsiniz )
SATIŞ SONRASI 7/24 DESTEK ALABİLİRSİNİZ.
DİĞER TÜM IRKLARIMIZ ILE'de HIZMETİNİZDEYİZ.
İNTERNET SİTELERİMİZDEN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
*GOOGLE:
https://plus .google.com/103107724754561074673/posts? hl=tr
*YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCKV5tM6 5NXLGxkR2ade25aA/videos
*BLOGGER:
https: //www.blogger.com/blogger.g?blogID=39184 43170833919146#allposts
*FACEBOOK:
https ://www.facebook.com/Scoobypetlife-706626 236135163/
*İNSTAGRAM:
https://instagra m.com/scoobypetlife/
................... .....................................
Te mel İtaat Eğitimi
Temel itaat sevk kayışı ile verilen bir eğitim sistemidir ve günlük hayatınız içerisinde en çok kullanacağınız temel komutları içerir. Köpeğin tam anlamıyla sahibinin otoritesi altına girmesini ve tasmalı olarak itaat etmesini sağlar. Burada en önemli nokta köpeğin sahibini sadece sakin ve sessiz ortamlardayken dinlemesi değil; özellikle yanlarında yabancılar varken, sokakta ve başka köpeklerin yanındayken; yani dikkat dağıtıcı ve onu kışkırtıcı ortamlarda dinlemesidir. Temel itaate ideal başlama yaşı 6-9 ay arasıdır ancak; kangal, Sibirya kurdu, samoyed, sharpei, chow chow gibi zor eğitim alan köpeklerde 6 aylıkken eğitime başlanması tavsiye edilir. Eğitim, eğer köpeğin herhangi bir karakter problemi (dengesizlik, agresiflik, korkaklık vb.) yoksa 4 hafta sürer. Bu köpek eğitim programının içerdiği komutlar takip, otur, yat, otur-bekle, yat-bekle ve hayır dır. Temel itaat eğitimi sevk kayışıyla verilen bir eğitim olduğu için gel komutu ileri itaat komutları içinde yer almaktadır. Temel itaat her ırk ve zekadaki köpeğin alabildiği ve alması kesinlikle şart olan en önemli eğitim seviyesidir ve bu eğitimi almayan köpeğe diğer eğitimler verilemez.
İleri İtaat Eğitimi
İleri itaat eğitimi hem günlük hayatta kullanacağınız hem de şova yönelik komutları içerir.Komutlar temel itaatinkilerle benzer olmakla birlikte en büyük fark köpeğin ileri itaatte tasmasız olmasıdır. Köpeğin üzerindeki tek yaptırım gücünüz otoritenizdir. Bu yüzden her ırk köpeğin alabileceği bir eğitim değildir. İleri itaat alacak köpeğin temel itaatinin mükemmel olması gerekmektedir. Bu şartlar altında 4 hafta sürer. Bu eğitimde köpeğinizin öğrendiği komutlar takip komutuyla tasmasız yürümesi, otur ve yat komutlarını uzaktan hem sözle hemde işaretle yerine getirmesi, gel komutu ve bekle süresinin temel itaate göre daha uzun olmasıdır.
Marmara » Bursa » Bursa
Görüşülür
satılık pomeranian boo yavruları
 
satılık pomeranian boo yavruları satılık pomeranian boo yavruları satılık pomeranian boo yavruları satılık pomeranian boo yavruları satılık pomeranian boo yavruları satılık pomeranian boo yavruları
  • #4202992
  • Karşılaştır
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Ara
Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.