🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕

🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕

İzmir / Ödemiş / Zafer Mah.
1.300.000₺
 
🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕 🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕 🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕 🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕 🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕 🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕 🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕 🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕 🚖🚕ACİL SATILIK..7/24 çalışan hem YATIRIM, hem de KAZANÇ kapısı.🚖🚕
📲0️⃣5️⃣5️⃣4️⃣5️⃣1 ️⃣2️⃣4️⃣8️⃣0️⃣2️ 📲

Sağlık sorunları nedeniyle ACİL SATILIK. Bu iş de durak çok önemli, cep çalmazsa durak devamlı aktif olacak ki iş yapasın. Ödemiş'in merkezin de yeni yapılan 300 yataklı devlet hastanesi önünde, Ödemiş de iş imkanı en çok olan; polikinlik, acil, durak ve cep abone müşterileriyle, müşteri memnuniyeti açısından en iyi duraktır. Her gün değerine değer katıyor. **TAKSİMETRE ÜCRETLERİNE ZAM GELDİ. İNDİ-BİNDİ 30 LİRA OLDU. İZMİR de 20 LİRA bilginize. Fotoğraflar da ekledim; durağın karşısına Zafer İlk Okulu olacak, acil girişine büyük Alışveriş merkezi AVM yapılacak. GELECEK için SÜPER YATIRIM. Ev alayım deseniz ortalama 700-1 Milyon, verecek olduğunuz kira maksimum 2000 bin lira. Bu araba da iki kişi gece gündüz çalışsın çok rahat ev aldırır ben aldım. Taksinin aylık topladığı para yeni zamla birlikte Minimum ölüsü 20 bin, gece gündüz çalışsın bu rakam çok çok yukarı çıkıyor. Kiralamak isterseniz 4-6 bin liraya kiralayanlar var karar sizin. Arabasız almak isteyene yada ciddi alıcıya fiyatta yardımcı olurum netice de; Pazarlık sünnettir. NET bilgi için arayınız. Alıcısına şimdi den HAYIRLI olsun diyorum.
 • #4546644
 • MEGA Foto
 • Karşılaştır
 • Şikayet
 • Yazdır
 • Favori
 • Paylaş
 1. Vasıta, Araç
 2. Ticari araçlar
 3. Satılık
 4. Ticari Plaka - Hat
 5. Taksi Plakası
 6. İzmir
 7. Ödemiş
 8. Zafer Mah.
 • Satılık plaka

  06 CHP 327 Ankara plakası satılıktır Tel : Sıfır beş yüz elli bir sıfır yirmi ...

 • 34 MLH 39

  Pazarlık payımız vardır İlgilenenler arayabillir. ...

 • ANKARA EMEK ULAŞTIRMA TAKSİ DURAĞI HİSSEM SATILIKDIR.

  20 ZİLLLİ 5 BEKLEME DURAKLI BAKANLIKALRA BAKAN ( AİLE ÇALIŞMA , KÜLTÜR , TUR ...

Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Paylaş
Şikayet
Cevap
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.