ss akçalı yapı koop.

ss akçalı yapı koop.

ss akçalı arsa ve yapı kooperatifi hissesi
2 MİLYON METREKARELİK GENİŞ ARAZİDE 3400'E YAKIN ÜYESİYLE GÜVENİLİR BİR KOOPERATİFTE ŞEHRE VE DOĞAYA YAKIN BİR KONUMDA OLAN BEYTEPE AKÇALI'DA SATILIK HİSSE. HER 350 M2 HİSSE KARŞILIĞI 4+1 , 150 M2 DAİRE VERİLECEKTİR. YATIRIMCISINA HER OLANAĞI DÜŞÜNÜLMÜŞ LÜKS BİR SİTEDE DAİRE SAHİBİ OLMA İMKANI SUNUYOR.
1. Bu avantajlardan biri; projenin konumudur. Ankaranın gelişim aksı üzerindedir.
2. İkinci en büyük avantaj, mevcut parselasyon planının ada bazında bölümlendirilmiş olması ve dolayısıyla toplam değeri yükseltecek büyüklükte olmasıdır.
3. Üçüncü en büyük avantaj ise kooperatif kurulduğundan itibaren gerek bütünlük gerekse yasal platformda olumlu bir çizgide olmasıdır. Bu faktör projenin tamamlanma safhalarında "anahtar başarı kriterlerinden" biridir.
4. Yerel yönetim desteğinin olması proje için en önemli avantajlardan diğeridir.
5. Çevrede yer alan bazı olumsuz kooperatif girişimlerinin yaşanmış olması, konu proje için yapılmaması gerekenleri gösterdiğinden önemli bir donedir.Diğer avantajlar ise;
Ankara'nın güney gelişim yönünün topografya, su koruma havzaları ve sit alanları ile sınırlanmış olması gelişim yönü olarak güneybatı koridorunu tek yön olarak ortaya çıkarmıştır.
Yüksek gelir grubuna hitap eden Beysukent, Bilkent, Ümitköy ve Konutkent gibi yeni konut gelişimleri bu aks üzerinde konumlanmışlardır.
Tek merkezli bir gelişim yapısına sahip olan Ankara, doğal bariyerlerin etkisiyle 1985'li yıllardan sonra batı-güneybatı yönüne doğru lineer bir gelişme göstermiştir.
konut yapım işi firmayla gerekli sözleşme yapılmış olup, 150m2 olarak her üyeye bir konut verilecektir. yapılacak konutlar en son sisteme göre lükş olacaktır. yatırımcılara duyrulur.
İç Anadolu » Ankara » Beytepe
120.000₺
  • 120.000₺
    İç Anadolu » Ankara » Beytepe
 
  • #2991336
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.