satılık koyun, keçi, yetişmiş çoban köpeği

satılık koyun, keçi, yetişmiş çoban köpeği

İhtiyaçtan dolayı çok bakımlı koyun ve keçi sürümü satıyorum. Sürü, sakız ve tahirova cinsinden koyunlar ile saanen cinsi keçilerden oluşmaktadır. Sürü ile birlikte çok iyi yetiştirilmiş 3 adet çoban köpeği de isteğe bağlı olarak satılıktır. Sürü toplam 400 adet küçükbaş hayvandan müteşekküldür. Sürünün fiyatı çok uygun olup acilen satılıktır. Bahse konu hayvanlarımız Denizli Acıpayam ilçesinin ovaları ve dağlarında kekik ve diğer tabii bitkilerle beslenmiş olup etleri çok semiz ve sağlıklıdır.
Ege » Denizli » Acıpayam
1₺
  • 1₺
    Ege » Denizli » Acıpayam
satılık koyun, keçi, yetişmiş çoban köpeği
 
satılık koyun, keçi, yetişmiş çoban köpeği satılık koyun, keçi, yetişmiş çoban köpeği satılık koyun, keçi, yetişmiş çoban köpeği satılık koyun, keçi, yetişmiş çoban köpeği satılık koyun, keçi, yetişmiş çoban köpeği satılık koyun, keçi, yetişmiş çoban köpeği
  • #1515068
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.