satılık balya pancar kuspesi

satılık balya pancar kuspesi

PANCAR KÜSPESİ, HAYVANLARIN SEVEREK YEDİĞİ SULU, ŞIRALI BİR YEM BİTKİSİDİR.İNEKLERİN SÜT VERİMİNİ BELİRGİN BİR ŞEKİLDE ARTTIRIR.KESİF YEMDEN TASARRUF SAĞLAR.LEZZETLİ OLUŞU SEBEBİYLE HAYVANLAR TARAFINDAN SEVEREK YENİR.DİĞER YEM BİTKİLERİNE GÖRE DAHA FAZLA ENERJİ SAĞLAR.HAYVANLARIN SİNDİRİM SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİR.

PANCAR KÜSPESİ, SÜT İNEKLERİNDE GÜNDE 25-30 Kg BESİ KOYUNLARINDA 4-5 Kg VE BESİ SIĞIRLARINA İSE 35-40 Kg VERİLEBİLİR.

KENDİ ÜRETİMİMİZ STOKLARIMIZDA BULUNAN AMBALAJLI - PRESLENMİŞ - SUYU ALINMIŞ - RULO HALİNDE - 12 AY TAZELİĞİNİ KORUYAN - DEPOLAMA SORUNU OLMAYAN - YAĞMUR, GÜNEŞ vs GİBİ ŞARTLARDAN ETKİLENMEYEN - ET VE SÜT VERİMİNİ BELİRGİN BİR ŞEKİLDE ARTTIRAN - TİTİZLİKLE HAZIRLANMIŞ VE AMBALAJLANMIŞ ORTALAMAKg , YAŞ PAKETLENMİŞ ( balya ) PANCAR KÜSPESİ TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNE GÖNDERİLİR. ÇUMRA ŞEKER FABRİKASI ÜRÜNÜDÜR.


YENİ SEZON ÜRÜNÜ OLUP BİR PAKET SATIŞ FİYATI 75 TL + NAKLİYE'DİR..
GÖNDERİMLERİMİZ 20 VE 25 PAKET ŞEKLİNDE KIRKAYAK VE DORSE ARAÇLARLADIR..
BİR PAKET AĞIRLIĞIKg ARASINDADIR..

PAKET YAŞ PANCAR KÜSPESİ ( Balya ) 01.10.2010 tarihinde üretime başlanmıştır. Türkiye'nin her bölgesine kapınıza teslim satış yapmaktayız .. Lütfen Sipariş ve Bilgi için İrtibat kurmaktan çekinmeyiniz..

İRTİBAT NO :MUSA YETİŞ Çumra/KONYA
www.pancarkuspesi.com
İç Anadolu » Konya » Çumra
75₺
  • 75₺
    İç Anadolu » Konya » Çumra
satılık balya pancar kuspesi
 
  • #2311139
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.