sahibinden satılık süt inekleri

sahibinden satılık süt inekleri

|5
ÇİFTLIMIZDE BULUNMAKTA OLAN 25 ADET BUZAĞLI İNEK 15 ADET4 VE 8 AY ARASI GEBE DÜVE 10
ADET DAMIZLIK BOS DÜVE 30 ADETTE ERKEK DANALARIMIZ VARDIR.....
İNEKLERİMİZ 1NCİ VE 2NCİ BUZAĞSINDA DIR.SÜT VERİMLERİ İŞE 25 KG VE 37 KG ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR.İNEKLERİN İÇİNDEN BEGENDİNİZİ ALABİLME HAKKINA SAHİPŞİNİZ KENDİNİZ MİŞAFİRİMİZ OLUP İNEKLERİ TEYİT EDEBİLİRSİNİZ.
GEBE DÜVELERİMİZ 4 AY VE 8 AY ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR HEPŞİNİN MAVİ VE BEYAZ SERTİFİKALARI VARDIR İÇİNDEN BEGENDİNİZİ ALABİRSİNİZ.
BOŞ DÜVELERİMİZ 10 AY VE 16 AY ARASINDADIR HEPŞİNİN DAMIZLIK BİRLİĞİ KAYITLARI VARDIR HEPŞİDE BİRİNCİ SINIF DÜVELERDİR..
ERKEK DANALARIMIZ İŞE 6AY VE 14 AY ARASINDADIR HEPŞİNİN OLUSLARI VE GENETİKLERİ COK GÜZEL HAYVANLARDIR BESİ İCİN 4*4 LÜK HAYVANLARDIR.
NOT ...BANKA KREDİŞİ KULLANACAK ARKADASLARA ÇİFTLİMİZCE FATURA KESİLMEKTEDİR ARACI OLMAYANLARA YERİNE KADAR TESLİM EDİLİR..
DAHA FAZLA HAYVAN ALACAK ARKADASLARA HAYVAN TEMİNDE ADİLİR
TÜM HAYVANLARIMIZIN KAN TESTLERİ, RUTİN KONTROLLERİ VE TÜM SAĞLIK AŞILARI YAPILMIŞTIR. AMA TABİ İSTERSENİZ SİZDE HAYVANLARIMZIN TÜM KONTROLLERİNİ YAPTIRABİLİRSİNİZ. AYNI ZAMANDA HAYVANLARIMIZ DAMIZLIK BİRLİĞİNE VE SOY KÜTÜĞÜNE KAYITLIDIR. HAYVANLARIMIZA SATIŞ SONRASI FİRMAMIZ TARAFINDAN FATURA KESİLİR.
NOT: FOTOĞRAFLAR KENDİ BESİHANEMİZE AİİTTİR.DOSTLUK+DÜRÜSTLÜK+GÜVEN= DOĞRU KAZANÇ
ARABA İLE DEGERİNDE TAKAS YAPILIR
Marmara » Bursa » Mustafakemalpaşa
Görüşülür
  • Görüşülür
    Marmara » Bursa » Mustafakemalpaşa
sahibinden satılık süt inekleri
 
sahibinden satılık süt inekleri sahibinden satılık süt inekleri sahibinden satılık süt inekleri sahibinden satılık süt inekleri sahibinden satılık süt inekleri sahibinden satılık süt inekleri
  • #3459504
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.