lana haır dye shampoo(beyazları kapatan bitkisel şampuan)

lana haır dye shampoo(beyazları kapatan bitkisel şampuan)

BEYAZLARI KAPATAN BİTKİSEL ŞAMPUAN

----LANA----

*UZAKDOĞU GELENEKSEL TIBBININ YÜKSEK TEKNOLOJİYLE İŞLENMİŞ HALİ

*İÇERĞİNDEKİ GİNSENG VE BİTKİSEL KARIŞIMLA 10 DAKIKADA BEYAZLARINIZDAN KURTULUN

*CANSIZ SAÇLARIA YENİDEN HAYAT VERİR

*BEYAZLARINIZI KAPATIRKEN SAÇ DÖKÜLESİNİ DURDURUN

*PEROKSİT VE KİMYASAL BOYA İÇERMEZYENİ SAÇ ŞAMPUANIModern bilimin ve teknolojinin geleneksel Çin tıbbıyla birleşimi size saçlarınızı tekrar şekillendirme fırsatı sunuyor. İçindeki her faktör kolajen ve kalsiyum-fontonat bulundurur. Protein ile kan akışını düzenler, saç kıl köklerini uyarır ve saç dökülmelerini önlerken; saçların şekle girmesini, beslenmesini ve kolay uzamasını sağlar. Ve tek bir yıkayışta saçlarınızı boyar! Düzenli kullanımda saçın melanin tabakası renk değiştirir ve saçlarınız eski rengine döner. Özellikle beyaz; sarımsı beyaz, grimsi beyaz saçlar için idealdir. Saçlarınız sağlıkla ışıldar ve rengiyle göz kamaştırır.İçindekiler: Ginseng, Tuber Fleeflower Root, Aloe, Carrageen, Kalsiyum fatfonat, Kolajen protein.Uygulanışı: Normal bir şampuan gibi uygulayın.*Eldiven giyin ve saçınızı ıslatın.*Saçınızın fazla suyunu bir havluyla alın. Avucunuza A ve B den bir miktar ayrı ayrı sıkın ve karıştırın.*Karışımı saçlarınıza, diplerden başlayarak, saç köklerinizden uçlara doğru masaj yaparak saçınızın her yerine eşit derecede dağıtın. Bunu 8 ya da 10 dakika sürdürün.*Daha sonra suyla durulayın.*Saçınız ilk uygulamada beyaz ve siyah görünecektir.*Daha iyi bir sonuç için en az 3 kez kullanın. Saçınız gitgide sağlıklı, gür ve siyah renkte kalacaktır.Uyarılar:*Kullanmadan evvel saç derinizin küçük bir bölümünde kullanın. 24 saat herhangi bir reaksiyon olmazsa kullanabilirsiniz.*Çok hassas cilde sahip olanlar , alerjisi olanlar ve hamileler kullanmamalıdır.*Tek bir doz kullanmak yeterli değildir.*Çocuklardan, güneş ışığı ve ısıdan koruyun. Kapalı ve serin bir yerde muhafaza edin.Şampuan Saç Boyası’nın 3 büyük avantajı:1-Zaman: 8-10 dk içinde uygulanır.2-Ekonomik: Salonda saç boyatmaktan daha ekonomiktir.3-Güvenli: Geleneksel saç boyalarından daha az kimyasala sahiptir. Dolayısıyla toksik etkisi çok daha azdır.Not: Kısa saçta en az 20 kez, uzun saçta en az 14 kez kullanılabilir.Öneriler: Başınızı eğerek , sadece kafa bölümünde uygulayın. Gözlerden ve ağızdan uzak tutun. Duşta ve banyoda kullanmayın.
G.Doğu Anadolu » Mardin » Mardin
100₺
  • 100₺
    G.Doğu Anadolu » Mardin » Mardin
lana haır dye shampoo(beyazları kapatan bitkisel şampuan)
 
lana haır dye shampoo(beyazları kapatan bitkisel şampuan) lana haır dye shampoo(beyazları kapatan bitkisel şampuan) lana haır dye shampoo(beyazları kapatan bitkisel şampuan) lana haır dye shampoo(beyazları kapatan bitkisel şampuan)
  • #1671737
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.