kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek

kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek

Köpeğimizin adı "MİŞA".Terier cinsinin en kısa boylusu diyebilirim.(Yerden sırt yüksekliği 22 cm).2 yaşında dişi.Ev, tuvalet, komut ve yemek eğitimi var.Şu an evde bakıldığı için;ev içinde gereksiz gezintiler yapmaz, gösterdiğiniz yerde yatar ve-acil ihtiyaçları hariç-çağırılmadan yerinden kalkmaz.Acil ihtiyaç derken;acıkma, susama ve tuvalet ihtiyacı anlamında söyledim.
ÖZELLİKLERİ:
1.Acıktığ nda yanınıza gelir, kuyruk sallayarak size bakar ve sessizce bekler.
2.Susadığında aynı şekilde yanınıza gelir , dilini dışarı çıkarır ve ses çıkarmadan bekler.
3.Tuvalet ihtiyacı olduğunda;yanınıza gelir, ön sağ ayağını kaldırır ve siz gördükten sonra çıkış kapısına gider ve gelip kapıyı açmanızı bekler.Ayrıca eğer size tuvalet ihtiyacı olduğunu anlattı, fakat farketmediniz..O zaman da en fazla 2 kez havlayarak sizi uyarır.Ancak bu yanlış anlaşılmasın , kesinlikle ev içerisinde yalnız kaldığı zamanlar dahil hiç bir şekilde gürültü çıkarmaz, yani havlamaz.
4.Bildiği komutlar:BEKLE;YAVAŞ;DUR;YÜRÜ;OTUR;YA T...(UNUTMAYIN;Komutlar kesin ve emir şeklinde olmalı)
5.Size alışması 2-3 gün sürebilir.Yabancı kimselerin verdiği yiyecekleri yemediği için yemeğini istediğiniz bir yere bırakın, siz görmediğiniz bir an onu yiyecektir.
6.Yabancıların çağrılarına gitmez, (elinde yiyecek olsa bile)
7.Diğer hayvanlara karşı(Kedi, köpek, kuş...vs.)tepki vermez.
8.Son olarak;gezintiye çıktığınızda tasma kullanmanıza gerek yoktur.KESİNLİKLE yanınızdan ayrılmaz, sizden uzaklaşmaz.YAVAŞ, ya da BEKLE komutuyla sizin tam yanınızda veya bir adım gerinizde yürümesini sağlayabilirsiniz.
Ayrıca herhangi bir iş yerine gireceğiniz zaman, onun içeri girmesini istemiyorsanız ismiyle birlikte 2 kez"MİŞA, BEKLE" demeniz yeterlidir.Siz içerden çıkana kadar kımıldamadan sizi kapının önünde bekleyeceğinden emin olabilirsiniz.Merak etmeyin başka biri çağırsa bile oradan ayrılmayacaktır.Emin olabilirsiniz.
NOT:Kızdığınızda, karşınızda bir insan varmış gibi düşünün ve içinizden gelenleri söyleyin.Emin olun anlayacak ve yaptığı hatayı tekrar etmeyecektir.Ama, haksız yere kızmışsanız ona size -kısa bir süre için de olsa-küsmesini göze almak durumundasınız.Emin olun söylediğiniz herşeyi anlar ve uygular.
MADEM BU KADAR ÖZELLLİKLERİ OLAN BİR KÖPEK, NEDEN SATIYORUZ?Mesleğimiz, tiyatro oyunculuğu ve organizatörlük.Yaptığımız iş gereği uzun süreli yolculuklar yapmak zorundayız, bırakabileceğimiz kimse yok.Umarız MİŞA'yı alacak kişi de onu bir aile ferdi gibi görür ve ona iyi bakar.
İç Anadolu » Kırşehir » Kırşehir
400₺
  • 400₺
    İç Anadolu » Kırşehir » Kırşehir
kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek
 
kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek kırşehirde sahibinden satılık terier cinsi eğitimli köpek
  • #2785077
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.