kırklarelide sahibinden satılık tarla bağ ve bahçe

kırklarelide sahibinden satılık tarla bağ ve bahçe

KIRKLARELİ MERKEZ KARKOÇ KÖYÜN DE 1 PARÇA TARLA (3308 m2) BOŞ VE ETRAFI TELSİZ, 1 PARÇA BAĞ (2715 M2) TELLE ÇEVRİLİ CEVİZ AĞIRLIKLI HER ÇEŞİT FİDANI OLAN, VE (4030 M2) CEVİZ AĞIRLIKLI 1 YAŞINDA TELLE ETRAFI ÇEVRİLİ 1 BAHÇE ŞEHİR MERKEZİNE 2 KM MESAFEDE OLUP HER PARÇA BİRBİRİNE BİTİŞİK OLUP TEK PARÇA OLARAK KULLANILABİLİR. HER ÜÇ PARÇA DEREYE KIYISI OLDUĞU İÇİN VE DOLAP ŞEKLİNDE KUYUSU OLDUĞU İÇİN SU SORUNU YOKTUR, İÇİNDE 2 ADET ORTA GERİLİM ELEKTRİK DİREĞİ OLUP ELEKTRİK İÇİN MÜSAİT DURUMDADIR.
Marmara » Kırklareli » Kırklareli
Görüşülür
  • Görüşülür
    Marmara » Kırklareli » Kırklareli
kırklarelide sahibinden satılık tarla bağ ve bahçe
 
kırklarelide sahibinden satılık tarla bağ ve bahçe kırklarelide sahibinden satılık tarla bağ ve bahçe kırklarelide sahibinden satılık tarla bağ ve bahçe kırklarelide sahibinden satılık tarla bağ ve bahçe kırklarelide sahibinden satılık tarla bağ ve bahçe kırklarelide sahibinden satılık tarla bağ ve bahçe
  • #2803424
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.