idil iletişim teknik servıs

idil iletişim teknik servıs

en ucuz telefonlar kargo parası bıze aitdır fıyat lıstesı aşağida belırtılmıştır almak ısteyenlerın önceden şipariş vermelerı gerekmektedır iltıbat telefonmehmet demir















Biz Nokia’ydı, Samsung’du, iPhone’du derken, Çinliler bunların aynısını, hatta daha iyisini kopyalayıp üretiyorlar. Fiyatları mı? Tam bir şok! Örneğin daha önce bahsettiğim Nokia 7500 Prism modelinin birebir kopyası 120 dolara satılıyor! ABD’den bile sipariş aldıklarına şahit oldum; bu 1 adet için olan fiyat, bir deadet alırsanız eminim bu fiyat 100 doların altına düşer.

Aynı telefonun Türkiye pazarına girdiğinde fiyatı en azYTL olur. Yani sırf elinizde bir bavul ve birkaç bin dolarla Çin’e gitseniz, döndüğünüzde paranızı ikiye katlamanız işten bile değil.

Olaya sadece ucuz taklit gözüyle bakmayalım. Şu ortada ki, Çin, zamanında Japonya’nın yaptığı gibi, piyasada olan birşeyi, hatta daha iyisini üretecek güce sahip. Elbette 100 dolara aldığınız Nokia 7500 kopyasının ekranı ve kamerası biraz daha kötü olacaktır; ama bu isteseler daha iyisini yapamayacakları anlamına da gelmez. Sonuç olarak taklit ürünlerin çok ucuz olması beklenir, onlar da bunu yapıyorlar.

Pekala, kendi modelinizi tasarlayıp -dizayn olarak, iç yapısına girmeniz gereksiz- bunu Çin’de ürettirebilirsiniz. Vertu, sadece bunu yapıyor. Olağanüstü pahalı kasalar tasarlayıp üretiyor, içini ise Nokia’ya bırakıyor. Aynı yöntemi kullanıp, makul fiyatlı, çok fonksiyonel ve güzel telefonlar üretmek mümkün.

Şu an piyasada iki yeni marka var; Superfone ve Piranha. Superfone ile bağlantı kurdum; ama talep ettiğim detaylı bilgiler elime ulaşmadı. İthalatçı, telefonların Japon menşeli olduğunu söylüyor.

Bu fiyata, dokunmatik ekran gibi fazla alışılmadık, hoş özellikler de dahil. Piranha’ya ulaşamadım, çünkü her iki üretici de, web’de varolmayı "sadece bir detay " olarak görüyor sanırım. Bu arada Piranha’nın birebir muadilinidolar arasında bir fiyatla Çin’den bulmanız mümkün. Hatta ilgilenenler için, satıcının adresini, fiyat listesini de verebilirim.

Bu biz tüketiciler adına iyi bir gelişme; kısa birsüre zarfında, Samsung, Motorola, Nokia gibi üreticilerin özellikle üst düzey modellerde fiyatları revize edip makul seviyelere çekmek zorunda kalacaklarını düşünüyorum. Onlar için diğer bir yol, Vertu gibi daha "marjinal " hale gelmeleri. Prestij modelleri üretecek ve çok yüksek fiyatlarla satacaklar. Ama şurası kesin; Çin, cep telefonu pazarını ele geçirmeye hazırlanıyor.







ben kendim kullanıyorum N95 8GB gayet iyi

1.445.YTL yerine 250 YTL yanııı süperrr burda bir kaç marka fiyatını vermişimmmm daha dahafazla bilgi almak için mailto:hesiro@hotmail.com adresinden ulaşa bilirsiniz bütün telefonlaar imeil katıy garantisini verilmektedir ve türkçe dirr





LUNA 240 USD

6500 C ÇİFT HAT 210 USD

USD

TVINSIM ÇİFT HAT 180 USD

VERTU ÇİFT HAT 190 USD

6500 C ÇİFT HAT 200 USD

8800 GOLD 250 USD

N96 ÇİFT SİM 215 USD

N73 ÇİFT SİM 220 USD

TV K915İ 170 USD

LT GENERAL 150 USD

USD

NOKIA N95 TV 180 USD

N99İ TVLİ 188 USD

N95 8 GB 210 USD

EUSD
Ege » Aydın » Didim
Görüşülür
  • Görüşülür
    Ege » Aydın » Didim
idil iletişim teknik servıs
 
idil iletişim teknik servıs idil iletişim teknik servıs idil iletişim teknik servıs idil iletişim teknik servıs idil iletişim teknik servıs idil iletişim teknik servıs
  • #1450541
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.