devren yufkacı. ortak olur

devren yufkacı. ortak olur

Çankaya birlik mahallesinde halen faaliyette olan ve müşteri portföyüne sahip , önünde otobüs durağı, bir sokak üstünde okul ve sağlık ocağı, bir sokak altında huzurevleri ve kreşler bulunmaktadır. Dükkanın bulunduğu yerden dolayı yüksek potansiyele sahiptir.

aylık ortalama 1, 5 ton toptan satışımız ayrıca perakende satışımız vardır. birçok market, süpermarket, restaurant ve devlet kuruluşlarıyla çalışmaktayız. şu anda hastamız olması sebebiyle dükkanla yeterince ilgilenemediğimiz için devir veya ortak aramaktayız. dükkanda iki usta çalışmaktadır. öncelikli tercihimiz ortaktır.

Görüldüğü gibi dükkanın malzeme konusunda hiçbir şeye ihtiyacı yoktur. Bütün malzemeler paslanmaz çeliktir. Isıtması doğalgaz sobalı olup binanın dış cephe kaplaması yeni yapılmıştır. Büyüklüğü 60metre karedir. Kirası çok uygundur. Ciddi düşünen arkadaşlar, Ankara da tarım il müdürlüğünden Gıda üretim izni alınmış böyle bir dükkan bulamazsınız.
İç Anadolu » Ankara » Çankaya
35.000₺
  • 35.000₺
    İç Anadolu » Ankara » Çankaya
devren yufkacı. ortak olur
 
devren yufkacı. ortak olur devren yufkacı. ortak olur devren yufkacı. ortak olur devren yufkacı. ortak olur devren yufkacı. ortak olur devren yufkacı. ortak olur
  • #2952197
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.