beton santral operatörü operatörü

beton santral operatörü operatörü

BETON SANTRAL OPERATÖRÜ FORMENİ VE SORUMLUSU

erhan2.3@mynet.com

erhan232323@hotmai l.com

Cep:+.2936

Ev:

Kültür Mah Hayat Sokak No:5/4/ ELAZIĞ

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet Erkek

Doğum Tarihi 06.11.1978

Sürücü Belgesi Var

Medeni Durumu Evli

Milliyeti Türk

Askerlik/Erteleme Tarihi Tamamlandı - Askerlikle İlişki Yok

Eğitim Bilgileri

Lisans Dokuz Eylül Üniversitesi

Türkiye

İDARİ BİLİMLER FAK

1996 – 1998 (2 TERK)

Yabancı Dil Bilgisi

İngilizce - Orta Düzeyde

Arapça- Temel Düzeyde(Konuşma yazma)

Rusça- Orta düzeyde.Türkmence Temel düzeyde

Bilgisayar Bilgisi

MS - Word, Excel,

Diğer Teknik Bilgiler

BETON VE ZEMİN LAB. DENEYLERİ, ŞANTİYE İŞ TAKİBİ, : Beton santralinde bulunan tüm makineleri kullanma ehemmiyetine sahibimdir, Beton santralinde bulunan (pompa-kepçe-Mikser-JSB) tüm Makineleri kullanma ehemmiyetine sahibim, Ayni zamanda Endos ve tek no beton santrallerinin programlarının OTOMASYON ve kurulumunu yapmaktayım.

Profesyonel Deneyim Bilgileri

Yılında dünyaya geldim ilk ve orta öğrenimimi Elazığ da tamamladım. 1995 yılında mezun olduktan sonra hafta sonları dershane öğrenimimi tamamlarken hafta içinde ise av A.KAYA GÜNEŞLİ N in hukuk barosunda kâtiplik yaptım üniversite öğrenimimi tamamlamak için İZMİR Dokuz Eylül Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesinde okumakta iken ailevi nedenlerden dolayı İkinci sınıftan terk etmek zorunda kaldım 1998 yılında askerlik görevini tamamlamak için AYDIN il jandarma alayına gittim. 2000 yılında terhis olduktan sonra ELAZIĞ da bulunan ULAŞLAR Elektrik ve bobinaj aynı zaman da bu firma Alarko Carrier in servisi ve bayisi olan bu firma da 4 yıl su pompaların bakım onarım ve montajında çalıştım.2004 yılında bir arkadaşın tavsiyesiyle ELAZIĞ Birlik beton da Operatör yardımcılığıyla işe başladım bir yıl çalıştım bu bir yıl içinde santral operatörlüğü ve sevki yat sorumlusu oldum. Yurt dışı bana daha cazip geldiği için ANKARA Firması olan TEK İMAJ A.Ş ile kuzey IRAK KOYA da Yurt binaları projelerinde 8 ay çalıştım. Yurt binalarının Projeleri bitiminde TURKİYE ye dönüş yaptım. AYDIN da bulunan KAYA Hazır beton a.ş de işe başladım. Aynı zamanda burada beton sevkiyat sorumluğu da yaptım. 8 ay çalıştıktan sonra ANKARA Firması olan KOCOĞLU A.Ş ile CEZAYİR ORAN da Toplu konut projelerinde 4 ay çalıştım. Ankara firması olan ARSEL inşaat ta 6 ay beton santral operatörü olarak çalıştım. İstanbul firması olan Hatip oğlu inşaat a yaklaşık 1 yıldan beri TÜRKMENİSTAN Otel projelerine beton santral operatörü ve beton sevki yat sorumlu olarak 1 yıl çalıştım. Aracı olan Antalya firması Şah turizm aracılığıyla RUSYA firması olan SITROMONTAJ inşaat TÜRKİYE yapımı Naca beton santralini almış olup 1 aylığına kurulum ve çalıştırılmak üzere RUSYA da bulundum.TÜRKMENİSTAN da NET YAPI(NATA) şirketler gurubun da 112 köprü ve altyapı projesinde bir yıla yakın beton santrali sevkiyat sorumlusu olarak çalıştım

Uzmanlık Alanları

Beton santrali işletmenliği, beton santral Teknik bilgiler Saha teknikerliği

Referanslar

ULAŞLAR Elektrik Sondajcılık San ve Tic ltd.ti: ABDULLAH ULAŞ şirket sahibi:

ELAZIĞ BİRLİK BETON A.Ş: HALİS AYDIN OĞLU Kısım amiri:

TEK-İMAJ A.Ş: MEHMET YILDIZHAN:

KAYA HAZIR BETON A.Ş: İLHAN KAYA şirket sahibi

KOCOĞLU A.Ş ALİ YÖRÜGER Beton sevkiyat sorumlusu:

HATİP OĞLU inşaat a.ş:02.122.692.764 NET YAPI nın
Yurtdışı
Görüşülür
  • Görüşülür
    Yurtdışı
 
  • #2453957
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.