ankara eskişehiryolunda ballıkuyumcu gayrimenkulden arsalar

ankara eskişehiryolunda ballıkuyumcu gayrimenkulden arsalar

MERHABABu ileti kişisel menfaatlerinizi düşünerek size gönderilen bir bilgi notudur.BİR GÜN GELECEK İÇİNArazi yatırımı yapma düşünceniz olduğunda bize ulaşın.Web: www.ballikuyumcugayrimenkul.tr.gg

e-mail: ballikuyumcugayrimenkul@hotmail.com

Tel:( 0312) 299 15 53 – ( 0312) 299 15 54BALLIKUYUMCU GAYRİMENKUL SAN. LTD ŞİRKETİ Yatırım danışmanları olarak sizi riski olmayan, krizlerden etkilenmeyen getirisi yüksek bir yatırıma davet ediyoruz.ANKARA nın en gelişmiş modern ve çağdaş yüzü ESKİŞEHİR YOLU üzerinde sağlı sollu KONUT KENT, ATAŞEHİR, YAPRACIK, ŞEHİTALİ, BALLIKUYUMCU, ALAGÖZ, FEVZİYE, ÇOKÖREN, HİSARLIKAYA, YUKARIYURTCU, AŞAĞIYURTCU, ALCI, BACI, TÜRKOBASI, MALIKÖY, TEMELLİ, POLATLI

Gibi mevkilerinde ARAZİ YATIRIMI na davet ediyoruz. Son beş yıl incelendiğinde Dolar, Euro, Hisse senedi, Değerli kağıt gibi yatırım araçları içerisinde risk faktörü olmayan en doğru yatırım.

Bu noktada Dürüst, Samimi, PROFESYONEL bir yardım isterseniz. Size her konuda yardıma hazırız.

1- Arazi satışı ve satış sonrası sınırsız destek.

2- Nereye ve nasıl yatırım yapmalıyım, diye sorarsanız size KISA, ORTA ve UZUN vadede getirisi en yüksek mevkilerin en az üç tanesini bir rapor halinde tarafınıza iletiyoruz.

3- Eskişehir yolunda araziniz var. piyasa değerlemesi istiyorsunuz.

4- Tarafınıza gönderilecek raporlarda yer krokileri, arazinin uydu destekli güncel fotoğrafları, parsel no ve önemli mevkilere yakınlıkları bulunmaktadır.

5- İsteğiniz doğrultusunda yatırım yaptığınız arazinin fiyatı ve arazide meydana gelen gelişmeler her 6 ayda bir tarafınıza bildirilecektir.

6- Talepleriniz doğrultusunda yatırım yaptığınız araziye çıkabilecek müşteriler ve verilen fiyatlar tarafınıza bildirilecek ve yine isteğiniz doğrultusunda hareket edilecektir.

Yada gelin arazilerimizi yerinde gösterelim. Almış olduğunuz arazideki gelişme raporlarını misafirimiz olun görüşelim.SAYGILARIMIZLA
İç Anadolu » Ankara » Çankaya
Görüşülür
 • Görüşülür
  İç Anadolu » Ankara » Çankaya
 • Emlak / Arsa / Satılık

 • ankara eskişehiryolunda ballıkuyumcu gayrimenkulden arsalar
 • İlan no#1454663
 
 • #1454663
 • Karşılaştır
 • Şikayet
 • Yazdır
 • Favori
 • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.