Yalova- Armutludan satılık yazlık villa

Yalova- Armutludan satılık yazlık villa

Site içersinde Seçkin ailelerle iskan edilmiş 77 villa var , Lokalı var, Panoromik deniz ve doğa manzaralı, geniş teras ve balkonları, kendine has yolu ve iskelesi var.site saglam kooperatif hissesi devredilecektir.. herkesin ayrı hobi bahçesi var, vila 3 yoldan bahçesi var. .fıstıklı mevkii parıltı sitesi-Armutlu.özel iskelesi yolu park içay bahçesi, çocuk parkı, ve . sakinler hepsi üst kademeden emekli ve görevli olanlar var. kış-yaz oturulabilir.. almanız için önce orada yaşamanız lazım. saglam bir kooperatif hissesine sahiptir. 23 dönüm arazisi var, dahada büyütmek istenilmektedir. ve aidatın bir kısmı oraya toplanacakmış. daha sonra hedef tapu. Arıtma tesisi var su bedave, sadece elektriğe para veriliyor. Armutluya 5 dk. uzaklıktadır. istanbula deniz otobusu ile 45 dk.özellikle bakım masrafı yok mutfak, banyolar, elektrik-su tesisatları, zemin döşemeler, iç/dış boyaları yeni ve izalasyonlu yani hepsi yenilendi..temiz ve düzenlidir.
Marmara » Yalova » Yalova
Görüşülür
  • Görüşülür
    Marmara » Yalova » Yalova
Yalova- Armutludan satılık yazlık villa
 
Yalova- Armutludan satılık yazlık villa Yalova- Armutludan satılık yazlık villa Yalova- Armutludan satılık yazlık villa Yalova- Armutludan satılık yazlık villa Yalova- Armutludan satılık yazlık villa Yalova- Armutludan satılık yazlık villa
  • #3339306
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.