YERLİ YABANCI YATILI-VE GÜNDÜZLÜ BAKICILAR BİZDE ELİT İNSN KAYNAKLARI İŞKUR :485

YERLİ YABANCI YATILI-VE GÜNDÜZLÜ BAKICILAR BİZDE ELİT İNSN KAYNAKLARI İŞKUR :485

Güvenilir, Sertifikalı ve Referanslı Elemanlarımızla Hizmetinizdeyiz. (İşkur No:487)
ÇAĞLA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ,
TÜRKİYE İŞ KURUMU'NA BAĞLI 487 NOLU ÖZEL İSTİHDAM BÜROSUYUZ.

BEBEK BAKIMI:Çocuğunuzun her türlü ihtiyaçlarını giderecek, eğitici oyunlarla hoş vakitler geçirtecek bu alanda eğitim almış deneyimli, lisanslı, referanslı ve sertifikalı dadılarla hizmetinizdeyiz.

ÇOCUK BAKIMI: Çocuğunuzun gelişim çağında, bir abla görevi ile kişisel gelişimlerinde faydalı olacak pedagoji eğitimi almış lisanslı ve sertifikalı bakıcılarımızla hizmetinizdeyiz.

TEMİZLİK ELEMANLARI: İster evinizin ister iş yerlerinizin temizlik ve hijyenini sağlayacak, evişleri yükünüzü hafifletecek, disiplinli, becerikli yardımcılarımızla hizmetinizdeyiz.

YAŞLI BAKIMI: Fiziki anlamda her türlü bakıma muhtaç insanlarımız için lisanslı, referanslı ve sertifikalı elemanlarımızla hizmetinizdeyiz.

HASTA BAKIMI: Deneyimli, referanslı ve sertifikalı hastabakıcılarımız, hemşirelerimiz ve refakatçılarımız ile dikkat ve bilgi gerektiren hasta bakımı konusunda her zaman hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM:


elitin sankaynaklari.com
Marmara » İstanbul » Kadıköy
Görüşülür
  • Görüşülür
    Marmara » İstanbul » Kadıköy
YERLİ YABANCI YATILI-VE GÜNDÜZLÜ BAKICILAR BİZDE ELİT İNSN KAYNAKLARI İŞKUR :485
 
YERLİ YABANCI YATILI-VE GÜNDÜZLÜ BAKICILAR BİZDE ELİT İNSN KAYNAKLARI İŞKUR :485 YERLİ YABANCI YATILI-VE GÜNDÜZLÜ BAKICILAR BİZDE ELİT İNSN KAYNAKLARI İŞKUR :485 YERLİ YABANCI YATILI-VE GÜNDÜZLÜ BAKICILAR BİZDE ELİT İNSN KAYNAKLARI İŞKUR :485
  • #2822320
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.