Vanda 2.el diş laboratuvarları malzemeleri

Vanda 2.el diş laboratuvarları malzemeleri

Tamamı alman ürünleri olan diş laboratuvarları malzemeleri.
ürünlerin tamamı yurt dışında ( almanyada) olmaktadır kapatılan diş laboratuvarları malzemeleridir hepsi kulanıma el verişli ve sağlamdırlar.Yaklaşık olarak yüz (100) adet ürün bulunmaktadır. yayınlamakta olduğumuz resimler sadece örnektir.İstenilmesi durumda bütün resimler e posta olarakta gönderilebilir. Bütün gümrük masrafları ve kargo kendimize ait olup satın alacak kişiden herhangi bir kargo veya gümrük ücreti alınmayacaktır. ürünlerin tamamının fotoğrafları mevcut olup görme imkanları vardır.
herhangi bir bilgi veya konuda yardım almak istediğiniz taktirde var olan iletişim adreslerimizle veya telefonlarımızla istediğiniz zaman ulaşma imkanınız vardır.
NOT: dolap ve masaları tamamen fiyata Dahildir.
şahsen doğma ve büyüme almanyada halen almanyada esnaf olarak kayıtlıyımdır. esnaf sıcıl nuramda mevcut.
mehmet AY
fadel GUMROK

irtibat:
mehmet AY
e posta: mehmet.ay06@hotmail.com
esmer.cocuq84@hotmail.de
Fadel GUMROK

e posta: gufi911@hotmail.com
gufi80@gmx.de
Doğu Anadolu » Van » Van
Görüşülür
  • Görüşülür
    Doğu Anadolu » Van » Van
Vanda 2.el diş laboratuvarları malzemeleri
 
Vanda 2.el diş laboratuvarları malzemeleri Vanda 2.el diş laboratuvarları malzemeleri Vanda 2.el diş laboratuvarları malzemeleri Vanda 2.el diş laboratuvarları malzemeleri Vanda 2.el diş laboratuvarları malzemeleri Vanda 2.el diş laboratuvarları malzemeleri
  • #2027297
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.