Üzüm Çekirdeği - Vital Üzüm Çekirdeği Yağı

Üzüm Çekirdeği - Vital Üzüm Çekirdeği Yağı

Üzüm Çekirdeği Yağı

Mucizeyi şişeye koyduk,

Bir şişe alın mucize gerçekleşsin.

 Kanserle Mücadele Edenler

 Kalp – Damar Hastaları

 Yüksek Tansiyonu Olanlar

 Şeker Hastaları

 Daha Önce Kanamaya Bağlı Felç Geçirenler

 Ani Kalp Krizi Olanlar

 Beyin Fonksiyonları Bozuklukları Yaşayanlar

 Varis, Hemoroit Gibi Problemleri Olanlar

 Şişlik ve Ödem Problemleri Olanlar

 Cildindeki Kırışıklıkları Fark Edenler

 Cildi Bozuk ve Cansız Olanlar

 Saç Dökülmesi YaşayanlarJapon bilim adamları tarafından 136 değişik bitkiden hazırlanan 1000'in üzerinde ekstre ile yapılan çalışmalarda üzüm çekirdeği ekstresinden elde edilen OPC'nin saçlara uygulanması ile saç hücrelerinin % 230 oranında çoğaldığı saptanmıştır.Yukarıdaki sorunları yaşıyorsanız ya da yaşama riskini azaltmak istiyorsanız dünyanın en güçlü mucizesi Üzüm Çekirdeği Yağı’nı kullanın..!

C vitamininden 20 kat, E vitamininden 50 kat daha etkili olan ‘OPC’ maddesi sadece Üzüm Çekirdeği Yağı’nda var.

Dünyada en sağlıklı yağ olarak kabul edilen Üzüm Çekirdeği Yağı artık Türkiye’de!Unutmayın,

Sadece doğru yöntemle elde edilmiş(mekanik, soğuk sıkma) Üzüm Çekirdeği Yağı, insanlar için en faydalısıdır. Mahsule bağlı renk değişiklikleri olmakla birlikte onu kendine has kokusuyla da tanıyabilirsiniz…Üzüm Çekirdeği Yağında bulunan OPC maddesi yetkililer tarafından onaylanmış ve Dünya’nın en güçlü antioksidanıdır!Tüm dünyada yeni nesil yağlar içerisinde yüksek oranlı doymamış yağ asitleri ile en değerli yağ kabul edilen üzüm çekirdeği yağı son dönemde ülkemizde de farklı üretim metotları ile tüketicinin tercihine sunulmaktadır. E.Ö. VİTAL üzüm çekirdeği yağı: rafine ve filtre edilmeden, koruyucu katkı maddesi kullanılmadan, mekanik soğuk sıkma metodu ile üretilmektedir. …Ve bir şişe E.Ö. VİTAL Üzüm Çekirdeği yağı için en az 60 kg üzüm çekirdeği gerekir.Fabrika ve Üretim Bilgisi

Kapadokya bölgesinin dünyaca ünlü üzümlerinin içindeki çekirdekleri 1200 M2 kapalı alan içindeki fabrikamızda büyük bir keyifle yağa dönüştürüyoruz. Önce posa haline gelmiş üzümleri çekirdeklerinden yaş eleme sistemi ile ayırıyoruz. Bu işlem 48 saat içinde yapılıyor ki, OPC maddesi ölmesin. Çekirdekler toprağa temas ettirilmeden gölgede iyice 48 saat bekletilip kuruyor. Tekrar posa ve taş ayrıştırması yaparak el değmeden paketlenip depolanıyor. İki hafta bu şekilde bekleyen çekirdekler dünyanın en son teknolojisiyle üretilmiş Soğuk Sıkma sistemiyle çalışan makinelerimizde mucize yağa dönüşüyor ve el değmeden şişeleniyor. Yağa filtre işlemi uygulamıyoruz. Kokusuna, rengine, tadına hiçbir müdahalemiz yok.

Hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Doğaya müdahale etmeden, armağanını sizlere ulaştırıyoruz.Dünyaca ünlü bu mucizeye bir telefonla sahip olabilirsiniz.Üzüm Çekirdeği Yağı çiğ tüketilmelidir.

“ Ağzı açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. “

Kaynak : Yerli ve Yabancı Web Sayfaları

Telefon :Web : www.sungurpazarlama.tr.gg

250 ml Üzüm Çekirdeği Yağı Perakende Fiyatı : 35 TL
İç Anadolu » Sivas » Sivas
34,90
  • 34,90
    İç Anadolu » Sivas » Sivas
Üzüm Çekirdeği - Vital Üzüm Çekirdeği Yağı
 
Üzüm Çekirdeği - Vital Üzüm Çekirdeği Yağı Üzüm Çekirdeği - Vital Üzüm Çekirdeği Yağı Üzüm Çekirdeği - Vital Üzüm Çekirdeği Yağı Üzüm Çekirdeği - Vital Üzüm Çekirdeği Yağı Üzüm Çekirdeği - Vital Üzüm Çekirdeği Yağı
  • #1695571
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.