URLA ÇEŞME ARASI ZEYTİNELİ KÖYÜNDE HARİKA BAHÇELİ EV

URLA ÇEŞME ARASI ZEYTİNELİ KÖYÜNDE HARİKA BAHÇELİ EV

800 m2 arsa içinde, yaklaşık 140 m2 kullanım alanlı, komple restore edilmiş, kargir taş ev.

3 oda + şömineli mutfak+salon + geniş banyo+ manzaralı ön veranda+açık avlu + iç avlu dan oluşmaktadır. Önü kapanmaz doğa manzaralıdır. Sessiz, doğa içinde, hem de köyle bütünleşmiş, güvenli, 4 mevsim yaşanabilir sorunsuz bir ev olup, dayalı döşeli durumdadır. Elektrik, su aboneliği, uydu yayını, taş örülü 7m sulama kuyusu, büyük ve problemsiz foseptik çukuru mevcuttur.

İzmir’ e 65 km, Urla’ ya 30 km, Çeşme Ilıca’ya 25 km ve Alaçatı’ ya 20 km mesafededir. Denize 4.5 km uzaklıkta, harika doğa manzaralıdır.

Bahçesi taş duvarlarla çevrili ve yine taş duvarlarla teraslanmıştır. Bahçede 30 kamyon bahçe toprağı bulunmakta olup, bellenmiş durumda ekime hazırdır.

Köyümüz doğa harikası niteliğinde olup, doğasına ilişkin bir kaç fotoğrafa da ekliyorum. Görünce anlaşılacağı üzere bu fiyata mal edilmesi mümkün olmayan bir evdir. Nakit ihtiyacı sebebiyle sahibinden satılıktır.
Ciddi alıcılarla makul miktarda pazarlık yapılır.
Ege » İzmir » Urla
120.000₺
  • 120.000₺
    Ege » İzmir » Urla
URLA ÇEŞME ARASI ZEYTİNELİ KÖYÜNDE HARİKA BAHÇELİ EV
 
URLA ÇEŞME ARASI ZEYTİNELİ KÖYÜNDE HARİKA BAHÇELİ EV URLA ÇEŞME ARASI ZEYTİNELİ KÖYÜNDE HARİKA BAHÇELİ EV URLA ÇEŞME ARASI ZEYTİNELİ KÖYÜNDE HARİKA BAHÇELİ EV URLA ÇEŞME ARASI ZEYTİNELİ KÖYÜNDE HARİKA BAHÇELİ EV URLA ÇEŞME ARASI ZEYTİNELİ KÖYÜNDE HARİKA BAHÇELİ EV URLA ÇEŞME ARASI ZEYTİNELİ KÖYÜNDE HARİKA BAHÇELİ EV
  • #2572341
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim