TÜRK YABANCI TEMİZLİKÇİ BAYAN, ÇOCUK YAŞLI BAKIMI, GÜNLÜK TEMİZLİKÇİ

TÜRK YABANCI TEMİZLİKÇİ BAYAN, ÇOCUK YAŞLI BAKIMI, GÜNLÜK TEMİZLİKÇİ

LÜTFEN DİKKAT !
AYSAN Danışmanlık olarak 6 yıldır hizmet vermekteyiz. Bu zaman zarfında yüzlerce seçkin AİLELERLE, SANATÇILARLA, YABANCI UYRUKLU VATANDAŞLARLA Türkiye'de ikamet eden DİPLOMAT veya TİCARİ AMAÇLA BULUNAN AİLELERE Türk ve Yabancı elemanlarla hizmet verdik.
Evinizde güven içinde çalıştırmak istediğiniz elemanlarla ilgili çoğu ailenin problemleri olduğunu biliyoruz. İşte bize burada güveniniz artacaktır. Çünkü hangi vasıflara uygun eleman çalıştırmak istediğinizi bizimle paylaştıktan sonra size en geç 48 saat içinde, sizin aradığınız kriterlere uygun özelliklerdeki elemanlarla karşılıklı yapacağınız mülakat sonrası, çalıştıracağınız elemanı uygun görürseniz ücret konusunda ve şartlarında anlaşarak aynı zaman zarfında işe başlatabilirsiniz. Çalıştıracağınız elemanla, herhangi bir sebepten dolayı anlaşamamazlık durumunda hemen bizimle irtibata geçerek yeni bir eleman talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Bizim size ücretsiz 6 aylık danışmanlık hizmetimiz devam etmektedir ve bu süre zarfında hiçbir ücret talep etmeden yeni elemanınızı evinize kadar biz teslim ediyoruz.
Sade eleman referansı ile değil, bizimle çalışan ailelerden de nedenli ciddi, sağlam ve güvenilir olarak işimizi Yaptığımızı öğrenebilirsiz.BİZİM REFERANSIMIZ, KALİTELİ VE ÜSTÜN HİZMETİMİZDİR
HİZMETLERİMİZ :
0 - 6 Yaş Grubu Çocuklar İçin Dadılar
Yabancı Dil Bilen Öğretmenler
Bebek Hemşireleri ve Çocuk Uzmanları
Ev İşleri İçin Yardımcılar
Hasta Bakıcılar, Refakatçiler, Yaşlı Bakıcıları
Yoğun Bakım Hemşireleri
Villalarınıza Çocuksuz Eşler
Özel Sürücüler ve Sürücü Öğretmenleri
Aşçılar
Güvenlik Elemanları
Günlük deneyimli temizlikçi temini
İrtibat: Gülçin hanım5803
Marmara » İstanbul » Fatih
Görüşülür
  • Görüşülür
    Marmara » İstanbul » Fatih
TÜRK YABANCI TEMİZLİKÇİ BAYAN, ÇOCUK YAŞLI BAKIMI, GÜNLÜK TEMİZLİKÇİ
 
TÜRK YABANCI TEMİZLİKÇİ BAYAN, ÇOCUK YAŞLI BAKIMI, GÜNLÜK TEMİZLİKÇİ TÜRK YABANCI TEMİZLİKÇİ BAYAN, ÇOCUK YAŞLI BAKIMI, GÜNLÜK TEMİZLİKÇİ TÜRK YABANCI TEMİZLİKÇİ BAYAN, ÇOCUK YAŞLI BAKIMI, GÜNLÜK TEMİZLİKÇİ
  • #2188883
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.