TELEKOM BAYİ

TELEKOM BAYİ

Telekom Bayi İlan Açıklaması - Nexus Telekom Bayi
http://www.nexustelekom.com | (216)

Nexus Telekom yurt çapında bayilik ve distribütörlük veriyor. Nexus Telekom, extraPhone Telefon Kartı ile, sabit telefondan ve ankesörlü telefonlardan hem yurtiçi hem de yurtdışı telefon görüşmeleri ucuza yapılabiliyor.

Nerelerde Satılır?
extraPhone Telefon Kartı, 5TL ve 10TL çeşitleri ile tüm büfe, kantin, bakkal, büfe, gazete bayi, market, hediyelik eşya, kırtasiye, loto bayileri, kontör, parça kontör satış noktaları, fatura ödeme merkezleri ve turistik tesislerlerde satışa sunulnakta.

Nexus Telekom Bayilik Seçenekleri
Nexus Telekom, extraPhone Telefon Kartı dağıtım zincirinde Bayi ve Distribütör seçenekleri mevcut.

Nexus Telekom Bayi
Nexus Telekom Bayi, 5TL ve 10TL'lik extraPhone Telefon Kartları'nı bayi alış fiyatı ile toplu olarak sipariş eder ve yüksek kar marjı ile satışını yaparlar. Bayilere telefon kartları ile birlikte, tanıtıcı poster, dakika listesi gibi materyaller gönderilir. Nexus Telekom Bayi olmak için Müşteri Hizmetleri'ni arayınız.

Nexus Telekom Distribütörü
Distribütörler, kendi bölgelerinde bayilere extraPhone Telefon Kartları'nın tanıtımını ve dağıtımını üstlenirler. Distribütörlerin faliyet alanı (bölgesi) semt, şehir vaya birkaç ili içeren bir coğrafi bölge olabilir. Distribütörlük hakkında bilgi almak için Müşteri Hizmetleri'ni arayınız.

Nexus Telekom Müşteri Hizmetleri | (216)
extraPhone® bir Nexus Telekom hizmetidir. © 2010 Neksus İletişim Sistemleri Ltd.
Akdeniz » Antalya » Antalya
Görüşülür
  • Görüşülür
    Akdeniz » Antalya » Antalya
TELEKOM BAYİ
 
  • #2201524
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.