Şile - Ağva Satılık Mustakil 2 katlı villa

Şile - Ağva Satılık Mustakil 2 katlı villa

Ağva merkeze ve denize yürüme mesafeli ticarethane bulunmayan ve bahçeli villalardan oluşmuş sakin bir sokak içinde iki katlı villa.

Giriş katta 3 oda bir salon ve mutfak, banyo+vc .İkinci katta ise 4 oda bir salon, mutfak, banyo+vc bulunmaktadır.Ön ve arka cephelerinde geniş balkonlar her iki kattada mevcuttur.Garaj alanı, hidrafor ve su deposu bulunmaktadır.

Tapusu mustakil ve 283 m2 alan üzerinde bulunan binanın yaklaşık her katı 90 m2 olup 3 ncü bir kat çıkma imkanı bulunmaktadır.

Binanın ön cephesi bahçe olup geniş alan doğa manzaralıdır.

Çocuklarınızla huzurlu bir yaşam bulabileceğiniz ortamında olan binanın doğalgaz, elektirik, su ve kanalizasyonu şehir standardındadır.Sokak taş parke ve düzenlidir.İstendiğinde yaz ve kış kalınabilinir.

Bakımı yapılarak satışa sunulmamasının nedeni alıcının kendi isteğine göre masraf edebilmesi ve fiata ek ilave getirmek istemediğimizdendir.

Ahmet Sami Oskay
Marmara » İstanbul » Şile
290.000₺
  • 290.000₺
    Marmara » İstanbul » Şile
Şile - Ağva Satılık Mustakil 2 katlı villa
 
Şile - Ağva Satılık Mustakil 2 katlı villa Şile - Ağva Satılık Mustakil 2 katlı villa Şile - Ağva Satılık Mustakil 2 katlı villa Şile - Ağva Satılık Mustakil 2 katlı villa Şile - Ağva Satılık Mustakil 2 katlı villa
  • #1826110
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.