Sahibinden Satılık Seter-Pointer Av köpekleri (erkek-dişi)

Sahibinden Satılık Seter-Pointer Av köpekleri (erkek-dişi)

Köpeklerim 1 yaşına yeni girdiler.(geçen sene Ağustostas ayının 7 sinde doğdular). --Aşıları yapılmıştır.-- Köpeklerimin Anneleri İngiliz Seter Babaları ise Pointer'dir. Bizde Yavularından 2 tanesini kendimiz bakmak için besledik büyüttük şimdi de köpeklerime iyi bakacak yeni sahiplerine vermek istiyoruz.
Dişi Olan : Seter / TÜYLÜ OLAN
Erkek Olan : Pointer / TÜYSÜZ OLAN
msn: ahmet_kemanci_03@hotmail.com
tel: 0534 790 24 12
Afyonkarahisar/Merkez
Ege » Afyonkarahisar » Şahıpata
200₺
Sahibinden Satılık Seter-Pointer Av köpekleri (erkek-dişi)
 
Sahibinden Satılık Seter-Pointer Av köpekleri (erkek-dişi) Sahibinden Satılık Seter-Pointer Av köpekleri (erkek-dişi) Sahibinden Satılık Seter-Pointer Av köpekleri (erkek-dişi) Sahibinden Satılık Seter-Pointer Av köpekleri (erkek-dişi) Sahibinden Satılık Seter-Pointer Av köpekleri (erkek-dişi) Sahibinden Satılık Seter-Pointer Av köpekleri (erkek-dişi)
  • #1818151
  • Karşılaştır
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.