SÜPER ALTIN ARAMA CİHAZI - ME. T. A 106 (DAHA İYİSİ YOK)

SÜPER ALTIN ARAMA CİHAZI - ME. T. A 106 (DAHA İYİSİ YOK)

NOKTA MÜHENDİSLİK ME.T.A. 106 P.S.Genel Bilgi

Altın, metal ve boşlukları net olarak tespit edip ayırabilen ışıklı sistemlerin mimari Nokta Mühendislik’ten bir ilk daha... Ülkemiz arazi şartları için özel olarak tasarlanmış, 8 metreye kadar derinlik özelliğine sahip , toprak etkisini ortadan kaldıran, güçlendirilmiş tank devresi sayesinde hiç bir katmandan etkilenmeden hedefini bulan, maksimum örnekleme yapabilme özelliğiyle çok daha net metal ayrımı yapabilen ve kullanıcıya rehberlik ederek kullanım kolaylığı sağlayan bu muhteşem cihazı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.İddia ediyoruz; dedektör kullanmak hiç bu kadar zevkli ve kolay olmamıştı. Bundan böyle aradığınız hedefleri siz değil, dedektörünüz bulacak. Siz de keyfini yaşayacaksınız.Akü şarj cihazı, yedek akü, Definenin Ayak İzleri kitabı ve özel çantası hediyesidir.

Özellikler

Dedektörlerin derin mesafelere sinyal gönderebilmeleri için, frekans türünün toprak yapısına uygun olması gerekir. Çoklu frekanslarda dahi olsa arazi yapısına uygun olmayan zayıf etki sinyaller gönderen dedektörlerin, ülkemiz arazi şartlarında derin noktalarda tespit yapması mümkün degildir. Nokta Dedektörleri, Türkiye arazi şartları için en doğru ve en etkili frekansta çalışmaktadır. Dedektörler, uygun frekans yapısında sinyaller gönderseler bile bu sinyaller yeteri kadar güçlü değilse, zorlu arazi koşullarında kaybolur ve derin mesafelere ulaşamaz. ME.T.A. 106-P.S. nin güçlendirilmiş tank devresi; en zorlu arazi şartlarında ve her türlü katmandan kolayca geçip hedefe ulaşabilecek güçlü sinyaller üretebilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede diğer dedektörlerin ulaşamayacağı derinliklerde tespit ve ayrımları yapar.Teknik ÖzelliklerÇalışma Frekansı:Khz Radyo Frekansı

Enerji Kaynağı : 12 Volt. 1.2 Amper kuru akü

Cihazın Çektiği Amper: Ses Devredeyken 150 mA. / Ses Devrede Yokken 120 mA.

Akü Şarj Dayanma Süresi:

Yoğun mineralde : 4 saat

Orta mineralde : 6 saat

Mineralsiz toprakta : 8 saatAlan Tarama

- 100 Metre Mesafe

- 10 Metre Derinlik

- Uzaktan Tespit ve Yön BulucuSistem elektronik frekans, voltaj üreteci ve 4 adet bioenerji ve

statik enerji depolayıcıdan oluşmaktadır. ME.T.A - XA-1 tarayıcı bugüne kadar gelmiş geçmiş tarayıcılardan oldukça

farklı bir sistem ve mantıkla çalıştığından dolayı, hedef yakalamada mükemmel performansa

sahip olup, bu konudaki ihtiyaçlarınıza fazlasıyla cevap verebilecek niteliktedir.

CİHAZ TESLİM EDİLİRKEN UYGULAMALI EĞİTİM VERİLECEKTİR.

CİHAZIN ÖZEL GÖRSEL EĞİTİM CD'si VE DÖKÜMANIDA VERİLCEKTİR.CİHAZI 20.05.2008'de ALDIM DAHA SIFIR SAYILIRCİHAZI ÇOK AZ KULLANDIM, ARAMA YAPCAK VAKİT BULAMADIĞIMDAN VE ARAMA YAPCAK YERİM OLMADIĞINDAN DOLAYI SATIYORUM.

İLGİLENEN ARKADAŞLARIM OLURSA

Marmara » İstanbul » Beykoz
19.000₺
  • 19.000₺
    Marmara » İstanbul » Beykoz
SÜPER ALTIN ARAMA CİHAZI - ME. T. A 106 (DAHA İYİSİ YOK)
 
SÜPER ALTIN ARAMA CİHAZI - ME. T. A 106 (DAHA İYİSİ YOK) SÜPER ALTIN ARAMA CİHAZI - ME. T. A 106 (DAHA İYİSİ YOK) SÜPER ALTIN ARAMA CİHAZI - ME. T. A 106 (DAHA İYİSİ YOK) SÜPER ALTIN ARAMA CİHAZI - ME. T. A 106 (DAHA İYİSİ YOK) SÜPER ALTIN ARAMA CİHAZI - ME. T. A 106 (DAHA İYİSİ YOK) SÜPER ALTIN ARAMA CİHAZI - ME. T. A 106 (DAHA İYİSİ YOK)
  • #1489787
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.