SATILIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

SATILIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

SGK'ya Maliye veya diger resmi kurum ve kuruluşlara hiç bir borcu olmayan düzenli olarak bütün vergi ve sigortalar her ay muntazaman ödenen. 2009 bilançosu 1, 5 milton TL yi bulan 700.000, 00 TL değerinde resmi iş bitirme belgesine sahip. bu iş bitirme belgesi her ne kadarda personel çalıştırmaya dayalı olsada, çok özel bir içeriğe sahip oldugundan doalyı türkiye genelinde bizimle beraber sadece 7 firmada bulunmaktadır. benzer iş olarak iş bitirme belgesinin içeriği istendiği taktirde firma yüzde 90 işi alabilme garantisine sahiptir. akıllı olan insanlar için büyük yada küçük belediyelerin ihalelerinde aylık 50 bin TL. para kazandırabilecek bir şirkettir. herhangi bir bankadan çek senet yada teminat mektubu protestosu bulunmayan. teminat mektubu sıkıntısı olmayan, sicili temiz itibarlı ve yapmış oldugu işlerden dolayı referansı güçlüdür. TSE-HYB-ISO:kalite belgelerine sahip profesyönel Web sitesi bulunan çek karneleri olan temizlik şirketimiz satılıktır. bu hususta isteklilerin aşağıda belirtilen adres ve telefon numaralarına ulaşmasını rica ederiz.
not: 140 bin TL nin altında fiyat düşünenler hiç arama zahmetinde bulunmasınlar. şirket bütün evrakalrıyla beraber noter huzurunda devredilecektir devir sırasında şirketin satış bedeli banka hesabına aynı anda ödenecektir.
Ege » Denizli » Denizli
Görüşülür
  • Görüşülür
    Ege » Denizli » Denizli
 
  • #1955034
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.