SATILIK TEKSTİL BASKI ATÖLYESİ

SATILIK TEKSTİL BASKI ATÖLYESİ

FAAL DURUMDA SATILIK BASKI ATÖLYESİ, 1 ADET AHTAPOT BASKI MAKİNASI(DOKUMATİK EKRAN), 1 ADET FİKSE MAKİNASI ELEKTRO STATİK, 1 ADET PRES MAKİNASI, 1 ADET VİDALI 10 BAR 15 BEYGİR(YENİ 2010 MODEL) KOMPROSÖR, VAKUMLU ÇEKİM MAKİNASI VE FIRIN, KALIP YIKAMA(AÇMA)MAKİNASI(YENİ), 4 ADET KURUTMA(2'Sİ SON SİSTEM), 300 ADET KALIP, 5 METRE MASA ve KALIP GERGİ MAKN., 15 ADET RAGLE, YAKLAŞIK 50KG. PLASTİC BOYA, 2 ADET HASSAS TERAZİ, 1 ADET BOYA KARIŞTIRICI MATKAP, BÜRO MALZEMELERİ VE MOBİLYALARI, MUTFAK MASA VE SANDALYELERİ İLE TAM TEŞKİL BASKI ATÖLYESİ SATILIKTIR.. FİYAT ÇOK CAZİP, LTF. İLGİLENENLER ARASIN..
NOT. : KOMPRESÖR MAKİNASININ; FİLİTRELERİ, HAVA KURUTUCUSU VE OTOMATİK SU ATMA TAHLİYESİ VARDIR... KAZAN 700 LİTRE
AYRICA 2 KURUTUCUNUN OTOMATİK ÖZELLİĞİ ŞÖYLE; KUMAŞIN CİNSİNİ GİRİYORSUNUZ, BOYANIN CİNSİNİ GİRİYORSUNUZ, OTOMATİK TUŞUNA BASIYORSUNUZ KURUTUCU NE KUMAŞINIZA NEDE BOYANIZA ZARAR VERİYOR ONA GÖRE ISISINI AYARLIYOR VE PALET ISINDIKÇA YİNE ONA GÖRE DÜŞÜRÜYOR..
Ege » İzmir » İzmir
Görüşülür
  • Görüşülür
    Ege » İzmir » İzmir
SATILIK TEKSTİL BASKI ATÖLYESİ
 
SATILIK TEKSTİL BASKI ATÖLYESİ SATILIK TEKSTİL BASKI ATÖLYESİ SATILIK TEKSTİL BASKI ATÖLYESİ SATILIK TEKSTİL BASKI ATÖLYESİ
  • #2399925
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.