SAF KAN KARS ÇOBAN KÖPEĞİ YAVRULARIMIZ

SAF KAN KARS ÇOBAN KÖPEĞİ YAVRULARIMIZ

MERHABA

Bursa köpek eğitim, üretim ve pansiyonumuzda 20 yılı aşkın bir süreyle verdiğimiz kalite hizmetlerimizle tanınmaktayız.Köpeklerimizin aşıları tam, karneleri çıkmış ve veteriner kontrollleri yapılmıştır.
Kars, Ardahan, Artvin, Erzurum, Ağrı, Iğdır bölgelerinde yetişen, saflığı tescil edilmiş, bölge şartlarına uyumlu, çok iyi koruyucu özelliğe sahip, uyumlu, zeki, akıllı ideal bir çoban köpeğidir.çok iyi koruyucu özelliğe sahip ve uyumludur; düşmana karşı hırçındır, pençelerini rahatlıkla kullanabilir. Pençe vurma özelliği vardır. çene yapısı kuvvetlidir.
Akıllı, zeki, koruma içgüdüsü gelişmiştir. Soğuk ve çevre şartlarına karşı adaptasyonu kuvvetlidir.
Eve (çiftliğe, vs.)ait herşey ve herkes, her ne pahasına olursa olsun koruma alanına dahildir. (çocuklar, kediler, kuşlar, diğer köpekler, evin kendisi). Gene de tek başına ufak çocuklarla bırakılmamalıdır. Aile dışındakilere (misafir dahi olsalar) karşı temkinlidir ve dostça yaklaşmaz.
Kars çoban Köpeği de herkesin köpeği olamaz, olmamalıdır. Kendisiyle vakit geçirecek eğitmeni, lideri olabilecek güçlü ve sağlam karakterde sahiplerle gerçek anlamda kişilğini bulabilir. Kuzeydoğu Türkiye'de çok yüksek dağlarda veya aşağıda vadilerde sığır veya at çobanlığı yapan kıymetli bu köpek konsültasyon sonuçlarında resmi otoritelerce Türkiye'de Kars çoban Köpeği olarak adlandırılmıştır.
Sizde gerçek bir koruma köpeği isterseniz aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

TEL:
Facebook= www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi
Mail= mustafa@burkem.net
Sitemiz= www.burkem.net
Adresimiz= Asmerkez arkası yeniceabat köyü BURSA KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ
Marmara » Bursa » Osmangazi
Görüşülür
  • Görüşülür
    Marmara » Bursa » Osmangazi
SAF KAN KARS ÇOBAN KÖPEĞİ YAVRULARIMIZ
 
SAF KAN KARS ÇOBAN KÖPEĞİ YAVRULARIMIZ SAF KAN KARS ÇOBAN KÖPEĞİ YAVRULARIMIZ SAF KAN KARS ÇOBAN KÖPEĞİ YAVRULARIMIZ
  • #3546355
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Ara
Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.