SAANEN KEÇİLERİ SİVASTAN ARZ EDİLİR..

SAANEN KEÇİLERİ SİVASTAN ARZ EDİLİR..

SEVGİLİ SAANEN KEÇİ SEVERLER SİZLERE SİVASTAN YAZIYORUM.

SAANEN SÜT KEÇİLERİ ÜLKEMİZDE YENİ YENİ HIZLA YAYILMAKTADIR, LAKİN SAF SAANEN KEÇİ BULMAK COK ZORDUR. ÇÜNKÜ 2004 YILINDAN İTİBAREN ÇANAKKALE DE 18 MART ÜNİVERSİTESİNİN BÜNYESİNDE KURULAN ÇİFTLİK VE PROF.DR. TÜRKER SAVAŞ HOCAMIZIN LİDERLİĞİNİ ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR İLE MALTA KEÇİLERİ İLE MELEZLEME SONUCU O BÖLGEDE HAYVAN POPULASYONUNDA HIZLA ARTIŞ GÖRÜLMÜŞTÜR.ÜLKEMİZ GENELİNDE MERALARIN DARALMASI VE HAYVANCILIK ÜRETİM MALİYETLERİNİN YÜKSELİP GELİR DENGESİNİN BOZULMASI İLE SAANEN SÜT KEÇİCİLİĞİ ALTERNATİF PROJE HALİNE GELMİŞTİR GEREK ÇİFTLİK ORTAMINDA KONUŞLANMASI VE DİĞER MERA HAYVANLARININ YİYEMEDİĞİ LİFLİ KABA OTLARI TÜKETMELERİ VE YÜKSEK ADAPTE YETENEĞİ AÇISINDAN SAANEN SÜT KEÇİCİLİĞİ ÜLKEMİZİN HER BÖLGESİNDE YETİŞTİRİCİLİNİ MÜMKÜN KILMAKTADIR.LAKİN BU ALTERNATİFLERLE BERABER BİR TAKIM FIRSAT DÜŞKÜNÜ SAHTEKARLARADA GÜN DOĞMUŞTUR. DİYECEĞİM OKİ HER BEYAZ KEÇİ SAANEN DEĞİL HER SÜTLÜ KEÇİ DE 10 AY SAĞILMAYA ELVERİŞLİ DEĞİLDİR. SAANEN SÜT KEÇİCİLİĞİNE MERAK SARAN SİZ DEĞERLİ GİRİŞİMCİLERİMİZE SESLENİYORUM ŞAYET BU İŞİ YAPACAKSANIZ ÖNCE PROJENİN ÖN HAZIRLIĞINI VE BU KEÇİLERLE İLGİLİ BİLGİ AKIŞINI VE KİMLERLE İŞ BİRLİĞİ YAPACAĞINIZI İYİCE DÜŞÜNÜP TARTIN VE ARAŞTIRIN.ZİRA HİÇ KİMSENİN SOKAĞA ATACAĞI PARASI YOKTUR. İŞTE BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE NADİDE İLİMİZ SİVASA KURDUĞUMUZ SAANEN KEÇİ DAMIZLIK ÜRETME ÇİFTLİĞİMİZDEN OĞLAK VE ÇEBİÇ SATIŞLARIMIZ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZLE BU SEKTÖRDE VAR OLMAKTAN ONUR DUYARIZ…
saanen@saanenanadolu.com irtibat tel.0539 895 76 58.

sivaskangalsaanen@hotmail.com
İç Anadolu » Sivas » Gemerek
Görüşülür
SAANEN KEÇİLERİ SİVASTAN ARZ EDİLİR..
 
SAANEN KEÇİLERİ SİVASTAN ARZ EDİLİR.. SAANEN KEÇİLERİ SİVASTAN ARZ EDİLİR.. SAANEN KEÇİLERİ SİVASTAN ARZ EDİLİR.. SAANEN KEÇİLERİ SİVASTAN ARZ EDİLİR.. SAANEN KEÇİLERİ SİVASTAN ARZ EDİLİR.. SAANEN KEÇİLERİ SİVASTAN ARZ EDİLİR..
  • #1804746
  • Karşılaştır
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.