Pnömatik Mibzer(kombine üniversal ekim makinası)

Pnömatik Mibzer(kombine üniversal ekim makinası)

Güngör Tohum ve Tarım Makinaları Tekirdağ/Malkara

İmalatımız olan alttan yaylı ve sabit ayak ekim makinelerimiz, gübreli ve gübresiz olarak üretilmektedir. Gübreli modellerimizde sandık kısmı ikiye bölünmüştür. Traktör tarafında ki tohum, arkada ki gübre için kullanılmaktadır.

Sağ tekerleğin tahriki ile tohum atıcı, sol tekerleğin tahriki ile gübre atıcı tertibatlar çalışmaya başlar. Tohum ve gübre atma miktarı şanzımana bağlı kol yardımı ile gösterge çizelgesi üzerinden ayarlanabilmektedir. Kalibre edilen tohum ve gübre, ekici düzen vasıtası ile özel açılandırılmış plastik huniye, buradan da alttan yaylı veya sabit ayağa gitmek üzere, plastik boruya düşer. Ekici ayakların sıralanışı standartlara uygun olarak ayarlanmıştır. Makine arkasında bulunan tırmık sayesinde, tohumların tarlada düzgün olarak kapatılması sağlanmıştır. Tırmık ayrıca traktör ve ekim makinesinin tekerlek izlerini de yok eder. Tohum ve gübre akış boruları kaliteli ve pürüzsüz plastik malzemeden yapılarak tohum ve gübrenin kümeleşmesi engellenmiştir.Akış borularında ki titreşimden dolayı zamanla tıkanma gibi bir problemi yoktur. Makinemiz ile birlikte ilave olarak verilen markör kılavuzları sayesinde ekim esnasında tarlada ekilmemiş yer kalmaz. Ayrıca üst üste ekim yapmayı önler.Üç nokta askı düzeni ile çekilir olması sayesinde, ekim esnasında manevra rahatlığı getirmekle birlikte zamandan kazandırarak tarla köşelerinde ekilmemiş yer bırakmaz.İLETİŞİM BİLGİLERİFABRİKA TEL :FAX :TURKCELL :TELSİM :AVEA :email :www.gungortarim.com.trGenel Müdürlük ve Fabrika:sanayi sitesi karşısı 59300malkara/Tekirdağ
Marmara » Tekirdağ » Malkara
Görüşülür
  • Görüşülür
    Marmara » Tekirdağ » Malkara
Pnömatik Mibzer(kombine üniversal ekim makinası)
 
Pnömatik Mibzer(kombine üniversal ekim makinası) Pnömatik Mibzer(kombine üniversal ekim makinası)
  • #1660346
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.