Özel ölçüler dahil olmak üzere Yatak ve Baza imalatı yapılır!..

Özel ölçüler dahil olmak üzere Yatak ve Baza imalatı yapılır!..

Özel Ölçüler Dahil Olmak Üzere Yatak, Baza ve Başlık İmalatı Yapılır!

Özel ölçüler dahil olmak üzere isteğinize göre özel tasarlanan ekonomik, ortopedik, ergonomik yataklar yapılır! Bazalar profil kaplı olup, güvenli amortisör ve makaslar kullanılmaktdır. Baza'larda profil sayısı çok olduğu için kırılma, çökme, deforme olma gibi sorunlar çıkmamaktadır. Başlıklarımız derili ve sadece ahşap kaplı olabilmektedir.

Yurtlara, pansiyonlara, hastanelere özel sipariş alınıp iskonto yapılır, ayrıca eskimiş yataklara tekrar kılıf takımı, değişimi yapılır! Çökmeler olmuş yataklarınıza tamir ve bakım yapılır!

Satışlarımız peşin ağırlıklı olup, Türkiye'nin tüm şehirlerine ücretsiz nakliye yapılmaktadır!

Ayrıntılı bilgi vü ücretler hakkında bilgi almak için en kısa sürede bizlerle irtibata geçebilirsiniz!

Derya Yatak ve Baza İmalat Sanayi / Sivaswww.deryaimalat.tr.gg
İç Anadolu » Sivas » Sivas
Görüşülür
  • Görüşülür
    İç Anadolu » Sivas » Sivas
Özel ölçüler dahil olmak üzere Yatak ve Baza imalatı yapılır!..
 
Özel ölçüler dahil olmak üzere Yatak ve Baza imalatı yapılır!.. Özel ölçüler dahil olmak üzere Yatak ve Baza imalatı yapılır!.. Özel ölçüler dahil olmak üzere Yatak ve Baza imalatı yapılır!.. Özel ölçüler dahil olmak üzere Yatak ve Baza imalatı yapılır!.. Özel ölçüler dahil olmak üzere Yatak ve Baza imalatı yapılır!.. Özel ölçüler dahil olmak üzere Yatak ve Baza imalatı yapılır!..
  • #1568550
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.