Muhabbet Kuşu Eğitimi - Hırçın kuşunuzu eğitelim

Muhabbet Kuşu Eğitimi - Hırçın kuşunuzu eğitelim

*Muhabbet kuşunuz elinize gelmiyor mu?
*Elinizi yaklaştırdığınızda ısırıyor mu?
*Yem koyarken dahi size saldırıyor mu?
*Isırdığında neredeyse elinizi kanatacak hale mi getiriyor?
Cevabınız evetse muhabbet kuşunuzun sabırlı ellerde terapiye ihtiyacı var demektir. Unutmamalıdır ki kafes ortamında doğmuş hiçbir muhabbet kuşu doğuştan hırçın değildir. İnsanlara karşı saldırgan olmasının arkasında çeşitli nedenler vardır. Uzun süre kafeste kalması, gürültülü ortamlar, travma, korku vb. nedenler kuşunuzun kalıcı olarak insanlardan soğumasına neden olacaktır.
*Bu durumda yapılacak tek şey sabırlı ve şefkatli ellerde onu eğitmek ve insanlara karşı güvenini yeniden kazandırmaktır.
*Bu eğitimi kendiniz veremiyorsanız, ayıracak yeterli vaktiniz yok ise, hayatınıza neşe kaynağı olsun diye aldığınız muhabbet kuşunun bakımı çileye dönüştüyse kuşunuzu getirin 3-4 hafta (bu süre kuşun mekan değişikliğine alışma durumuna göre değişmektedir.) gibi bir sürede elinize gelir ve elinizden yem yiyebilir duruma getirelim.
*Eğitim süresince kuşunuzun bakımı ve kullanılacak malzemeler için (yem, su, gaga taşı, vitamin, kraker vb.) 10 TL. alınmaktadır. Ankara dışından kuş kabul edilmemektedir. Kuşun taşınması işlemi kuş sahibine aittir. Hasta kuşlar kabul edilmemektedir.
TEL:
Öveçler Mah. Dikmen/ANKARA
İç Anadolu » Ankara » Çankaya
10₺
  • 10₺
    İç Anadolu » Ankara » Çankaya
Muhabbet Kuşu Eğitimi - Hırçın kuşunuzu eğitelim
 
  • #2411796
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.