MUHABBET KUŞU KAFESLERİ SALMALARI TÜRKİYEDE TEK

MUHABBET KUŞU KAFESLERİ SALMALARI TÜRKİYEDE TEK

yılların tecrübesiyle kendi yaptırdığım ve geliştirdiğim bu (salmaları)sistemi özel sebeplerden dolayı satmaktayım.artık muhabbet kuşu beslemiyeceğim için ihtiyaç fazlasıdır.kafeslerim daha yeni 6 aylık kullanılmıştır.okadar pratiktirki yem ve su değişimi sadece 3 da kikadır.geri kalan zamandada yuva kontrolüne istediğiniz kadar zaman ayırın.

kuşlarınızda yağlanma diye bir sorun ortadan kalkıyor BU SİSTEMDE TEK KİŞİ 600 TAKIM RAHAT BAKABİLİR.

tek bir salma 21 =23 takım arası alır.ve yuvalık sayısı 37 dir

özel tünek sistemi özel tel özek yuvalık herşeyin ölçüsü bana ait salmaları istediğiniz yerden istediğiniz yere götürebilirsiniz altlarında tekerlek vardır sökülüp takılabilir portatiftir.fırın boya geniş büyük ve derin yuvalık.

herkezin aklına takılan yavru verimi gerçekten mükemmmel alana tüyolarıda veririz.diyeceksiniz niye satıyorsun MADDİ VE ÖZEL SEBEPLER referansım çok emin olun.

teller 32=33 tl den 55 lira artı kdv oldu istesenizde aynısını yaptırmak çok pahalı.dört adet üretim salması aynı ölçülerde aynı malzemedende gelişim salması.

TOPLAM BEŞ SALMA
arkadaşlar fiyatı yazmıyorum telden sorunuz alana KOLAYLIK SAĞLANACAKTIR emin olun.bu işi bırakmak zorundayım salmalar benden gidecek yani
Marmara » İstanbul » Güngören
11₺
  • 11₺
    Marmara » İstanbul » Güngören
MUHABBET KUŞU KAFESLERİ SALMALARI TÜRKİYEDE TEK
 
MUHABBET KUŞU KAFESLERİ SALMALARI TÜRKİYEDE TEK MUHABBET KUŞU KAFESLERİ SALMALARI TÜRKİYEDE TEK MUHABBET KUŞU KAFESLERİ SALMALARI TÜRKİYEDE TEK MUHABBET KUŞU KAFESLERİ SALMALARI TÜRKİYEDE TEK MUHABBET KUŞU KAFESLERİ SALMALARI TÜRKİYEDE TEK MUHABBET KUŞU KAFESLERİ SALMALARI TÜRKİYEDE TEK
  • #3020897
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.