Kemer'de çok güzel doğa manzaralı günlük kiralık yazlık

Kemer'de çok güzel doğa manzaralı günlük kiralık yazlık

Kemer merkezde bulunan bu kiralik apart dairelerin iki odası ve bir banyosu bulunmaktadır. İstenildiği takdirde salona bir yatak daha konulabilir. Bakımlı bir kompleks içerinde yer alan kiralık Kemer apartları, ortak bir yüzme havuzu ve çocuk havuzuna sahiptirler. Lobi ve resepsiyonunda bulunduğu kompleksin bulunduğu evde üç günde bir çarşaf değiştirilir ve hergün evler temizlenir.

Bilindiği üzere Kemer turistler için çok büyük bir cazibe merkezidir. Bu güzel tatil beldesi çam ormanları ile kaplı dağlar tarafından korunmaktadır. Kemer’de çeşit çeşit dükkanlar, restoranlar, cafeler, barlar ve gece kulübleri bulunmaktadır. Plajlarda her çeşit su sporu yapma olanağı mevcuttur. Çevredeki güzel koylara yapılan motor gezileri çok ilgi çekicidir ve yaygındır. Ayrıca arka plandaki dağın tepesine de teleferik ile çıkmak mümkündür. Kemer apart daire kiralama seçeneğimiz olan bu kiralık dairenin çok hoşunuza gideceğine eminiz.

Minimum kiralama süresi 7 gündür.

Aşağıdaki linki kullanarak ev ile ilgili daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

http://www.villadatatil .com/step3.php?homecode=KEM1005A#fragmen t-2
Akdeniz » Antalya » Kemer
101₺
  • 101₺
    Akdeniz » Antalya » Kemer
Kemer'de çok güzel doğa manzaralı günlük kiralık yazlık
 
Kemer'de çok güzel doğa manzaralı günlük kiralık yazlık Kemer'de çok güzel doğa manzaralı günlük kiralık yazlık Kemer'de çok güzel doğa manzaralı günlük kiralık yazlık Kemer'de çok güzel doğa manzaralı günlük kiralık yazlık Kemer'de çok güzel doğa manzaralı günlük kiralık yazlık Kemer'de çok güzel doğa manzaralı günlük kiralık yazlık
  • #2081207
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim