İstanbulda Bitter Çikolata British Shorthair

İstanbulda Bitter Çikolata British Shorthair

4 aylık , ırk garantili , yüksek kalite mini panter gibi çikolata rengi British yavrular.Bağlı ve şefkatli arkadaşlar, terbiyeli, uslu, tertemiz.Yavrular tam sağlıklı ve aşılı.1 erkek ve 1 dişi kaldı.

British Shorthair karakter açısından; çok uysal bir kedidir. İnsanlarla ve ev hayvanlarıyla iyi geçinir ve ortama uyum sağlayabilir. Zeki bir kedi olan British Shorthair, yaramazlık yapmaz ve tek başına kaldığında da uslu olmaya devam eder. İlk bakışta tembel gibi görünse de aslında hareketli ve oyun oynamayı seven bir kedidir. Fakat diğer kedi cinslerinin aksine, öylesine koşturup etrafı dağıtmaz. Sahibiyle oyun oynar ve ona uyum sağlar.

Çok sakin olan British Shorthair Kedileri, gerektiğinde kendilerini iyi bir şekilde savunabilirler. Kişilik yapısı sağlam ve olgun bir kedi cinsi olan British Shorthair özellikleri açısından, ailelerin, özellikle de sakin bir yaşama sahip orta yaşlı kişilerin hayat tarzına çok uyum gösterirler. Fakat yalnız yaşayan ve fazla vakit ayıramayacak olan sahipler için de uygundur çünkü sahibi etrafta yokken de gayet olgun ve uslu davranacaktır.Tam bir şehir kedisi karakterine sahiptir ve apartman hayatına çok uygundur.
Marmara » İstanbul » Fatih
650₺
İstanbulda Bitter Çikolata British Shorthair
 
İstanbulda Bitter Çikolata British Shorthair İstanbulda Bitter Çikolata British Shorthair İstanbulda Bitter Çikolata British Shorthair İstanbulda Bitter Çikolata British Shorthair
  • #4070375
  • Karşılaştır
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Ara
Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.