İhraç Fazlası Marka Ürünler..Çok ucuz

İhraç Fazlası Marka Ürünler..Çok ucuz

Aşağıda örneklerini verdiğim linkte bulunan tüm ürünler ihraç fazlası ve defosuzdur.Tamamı poşetli olarak satılmaktadır.

Sattığımız ürünlerden birkaç örnek ;

Detaylı görüşmek için lütfen siir_baz34@hotmail.com adresine mail atınız.Elimizdeki tüm ürünlerin resim ve fiyat bilgisi ile size görüş dönüş yapalım.(Tüm bilgiler Salı gününden sonra iletilecektir)

Alt alım limitimiz yoktur, sadece toplu alımlarda fiyat farkı olacaktır.

Örneğin ilk ve ikinci resimde gördüğünüz elbiselerin sitedeki satış fiyatı 39, 90 ve 49, 90 Euro iken bizde perakende 45, 00 TL toptan 21, 00TL üzerinden satılıyor.Ürünlerle ilgili numune görmek isterseniz belirticeğimiz hesaba parayı havale yapıp bilgi vermeniz yeterli olacaktır.En geç ertesi gün saat 11:00'a kadar ürününüz gönderilip, bilgileri size iletilmiş olur.

Not : Numune ürün perakende satış fiyatı üzerinden gönderilecek olup, sipariş devamı gelirse bu rakam diğer ürünlerden düşülecektir.10 sene kullansanız bile ne solma, ne çekme nede herhangi bir deformasyon meydana gelmez.

1.sınıf malzeme ve işçilik ile üretilmiştir.Fiyatlar 6-7 TL ile 20-21 TL arasında değişmektedir.

Lütfen iletişim için mail atınızTürkiye'de bu ürünü toptan alabileceğiniz tek adresiz.Saygılarımızla

Bol kazançlar
Marmara » İstanbul » Eyüp
6₺
  • 6₺
    Marmara » İstanbul » Eyüp
İhraç Fazlası Marka Ürünler..Çok ucuz
 
İhraç Fazlası Marka Ürünler..Çok ucuz İhraç Fazlası Marka Ürünler..Çok ucuz İhraç Fazlası Marka Ürünler..Çok ucuz İhraç Fazlası Marka Ürünler..Çok ucuz İhraç Fazlası Marka Ürünler..Çok ucuz
  • #1820087
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.