İZMİR ÇIKIŞLI ULUDAĞ TURLARI

İZMİR ÇIKIŞLI ULUDAĞ TURLARI

IZMIR ÇIKIŞLI SEVGİLİLER

ULUDAG TURU
2 Gece 3 Gün
Uludağ, Kayak dışında Snowboard, big foot, buz pateni, kar motosikleti aktivitelerine de imkan tanımaktadır. 8 telesiyej ve 7 teleski hizmet vermektedir. Kayak mevsimi Aralık - Nisan arasıdır. Suni karlama yapılarak bu süre uzatılabilmektedir. Normal kış koşullarında kar yüksekliği 3 metreyi geçebilir. Mevsim başında tozlu kar, sonunda ise ıslak kar özelliği gösterir. Uludag Kayak Merkezi I. ve II. Gelişim Bölgeleri olmak üzere iki bölgeye ayrılmıştır. 2005 itibarı ile I. Gelişim Bölgesi yatırımlarını tamamlamış durumdadır. Şu anda faaliyette olan 17 tesis vardır. 12'si kamu kuruluşlarına, 15'i özel sektöre ait toplam 27 Uludag oteli ve konaklama tesisinde 3000'in üzerinde yatak kapasitesi bulunuyor.

Konaklama ve Hareket Bilgileri

2 Gece 3 Gün «

HİZMETLERİMİZ

2 Gece 3 Gün konaklama ATASU OTEL Tam Pansiyon konaklama
Lux otobüsler ile ulaşım
Araç içi ikramlar
Rehberlik hizmetleri
Türsab seyahat sigortası
DAHİL OLMAYANLAR

Ski Pass
İçecekler
Şahsi harcamalar

Hareket Bilgileri

Hareket Yeri
İzmir Hatay Nokta duragı

İzmir Efes Otel önü

Tur Detayları

1 GUN Sabah Saat 07:00'de Hatay Option tour Nokta duragında buluşma ardından Efes oteli önündeki misafirlerimizi aldıktan sonra Uludag'a doğru hareket. Araç içerisindeki ikramlarımızın ardından saat 11:00 civarında Uludag'a varış ve otele yerleşme. Akşama kadar serbest zaman. Geceleme otelimizde. (350 KM)

12 GUN Sabah kahvaltımızın ardından tam gün kar'ın tadını çıkarıyoruz.

3 GUN Sabaha kahvaltımızın ardından kayak yapmak isteyenler için karın tedını doya doya çıkarabilirler. Saat 16:00'da Uludag'dan ayrılıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarımızın ardından saat 22:00 civarında İzmir'de oluyoruz. Bir başka turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
Ege » İzmir » Alsancak
Görüşülür
  • Görüşülür
    Ege » İzmir » Alsancak
İZMİR ÇIKIŞLI ULUDAĞ TURLARI
 
İZMİR ÇIKIŞLI ULUDAĞ TURLARI İZMİR ÇIKIŞLI ULUDAĞ TURLARI İZMİR ÇIKIŞLI ULUDAĞ TURLARI İZMİR ÇIKIŞLI ULUDAĞ TURLARI İZMİR ÇIKIŞLI ULUDAĞ TURLARI İZMİR ÇIKIŞLI ULUDAĞ TURLARI
  • #1984833
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.