İYİ BİR MÜŞTERİ POTANSİYELİ OLAN DEVREN SATILIK BALIKÇI ve MANAV DÜKKANI

İYİ BİR MÜŞTERİ POTANSİYELİ OLAN DEVREN SATILIK BALIKÇI ve MANAV DÜKKANI

ANA CADDE ÜZERİNDE MÜŞTERİ POTANSİYELİ OLAN VE GÜN GEÇTİKÇE DE MÜŞTERİ POTANSİYELİ ARTMAKTA OLAN BALIKÇI VE MANAV DÜKKANI YALNIZLIKTAN DOLAYI DEVREN SATILIKTIR.
SAĞ TARAFIMIZ YAPI KREDİ BANKASI KREDIX SHOP VE SSK ANLAŞMALI DİSPANSER, SOL TARAFIMIZDA ECZANE VE BÜYÜK BOCSH VE İSTİKBAL MOBİLYA MAĞAZASI, KARŞIMIZDA BÜYÜK ARÇELİK VE BELLONA MAĞAZASI VE MAHALLENİN BÜYÜK CAMİSİ İLE CAMİ DERNEĞİNİN ÇAY OCAĞI BULUNMAKTADIR. BÖLGENİN MÜNİBÜS VE İETT OTOBÜSLERİ BULUNDUĞUMUZ CADDEDEN GEÇER. AYRICA DÜKKANIMIZDA PİŞMİŞ BALIK SATILABİLECEK MUTFAĞIMIZ DA DA BULUNMAKTADIR.
ALAN KİŞİ KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAZ. YERİMİZİ GÖRMENİZ HALİNDE DAHA İYİ FARK EDECEKSİNİZ. ALACK OLAN KİŞİYE DE SATICISINA DA HAYIRLI ve UĞURLU OLSUN.
Marmara » İstanbul » Eyüp
Görüşülür
  • İlan tarihi
İYİ BİR MÜŞTERİ POTANSİYELİ OLAN DEVREN SATILIK BALIKÇI ve MANAV DÜKKANI
 
İYİ BİR MÜŞTERİ POTANSİYELİ OLAN DEVREN SATILIK BALIKÇI ve MANAV DÜKKANI İYİ BİR MÜŞTERİ POTANSİYELİ OLAN DEVREN SATILIK BALIKÇI ve MANAV DÜKKANI İYİ BİR MÜŞTERİ POTANSİYELİ OLAN DEVREN SATILIK BALIKÇI ve MANAV DÜKKANI İYİ BİR MÜŞTERİ POTANSİYELİ OLAN DEVREN SATILIK BALIKÇI ve MANAV DÜKKANI İYİ BİR MÜŞTERİ POTANSİYELİ OLAN DEVREN SATILIK BALIKÇI ve MANAV DÜKKANI İYİ BİR MÜŞTERİ POTANSİYELİ OLAN DEVREN SATILIK BALIKÇI ve MANAV DÜKKANI
  • #1917499
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim