GOLDEN, ALMAN KURDU, HUSKY..HEPSİ YUVA ARIYOR.

GOLDEN, ALMAN KURDU, HUSKY..HEPSİ YUVA ARIYOR.

AKŞAM 8'DEN SONRA ARAMAYINIZ !!!!

Hepsinin hikayesi farklı ama kaderleri aynı.Barınaga terkedilmek.Hepside yuva arıyor.HEPSİ KISIRLASTIRILDI.Alman kurdu 2-3 yaşlarında dişi, Kuduz aşısı ve mikroçipi takıldı.Goldenlardan biri 2-3 yaşlarında erkek.Kuduz asısı ve mikroçip uygulaması yapıldı.Ancak arka ayağında ameliyat olması gerekli ve barınakta böyle bir imkan yok.Ciddi bir durum değil.Diğer golden dişi 3-4 yaşlarında.Kuduz asısı ve mikroçipi takıldı.Husky dişi 2-3 yaşlarında.Kuduz asısı ve mikroçipi takıldı.HEPSİ KISIRLASTIRILDI.ömürlük yuvalarını arıyorlar.İyi referans verilir ise İstanbul dısıda yuvalanabilirler.Yalnız sizin gelip almanız gerekli.18 YASINDAN KÜÇÜKLER VE ÖGRENCİLER ARAMASIN.MUTLAKA AİLELERE SAHİPLENDİRİLECEKLERDİR.
Marmara » İstanbul » Bahçelievler
Görüşülür
GOLDEN, ALMAN KURDU, HUSKY..HEPSİ YUVA ARIYOR.
 
GOLDEN, ALMAN KURDU, HUSKY..HEPSİ YUVA ARIYOR. GOLDEN, ALMAN KURDU, HUSKY..HEPSİ YUVA ARIYOR. GOLDEN, ALMAN KURDU, HUSKY..HEPSİ YUVA ARIYOR. GOLDEN, ALMAN KURDU, HUSKY..HEPSİ YUVA ARIYOR. GOLDEN, ALMAN KURDU, HUSKY..HEPSİ YUVA ARIYOR. GOLDEN, ALMAN KURDU, HUSKY..HEPSİ YUVA ARIYOR.
  • #3098716
  • Karşılaştır
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.