Devren satılık iddaa bayiliği ( kaçırmayın )

Devren satılık iddaa bayiliği ( kaçırmayın )

İzmir de bulunan iddaa bayiliğimi sağlık nedenlerinden ötürü devretmek istiyorum. Bayilik izmir dışına yasal olarak devir yapılamaz. İzmir içerisinde mesafe koşuluna uyarak istediğiniz semte taşıyabilirsiniz.

Yeni çıkan yasa ve 28.02.sayılı resmi gazetede iddaa bayilerinin devrinini önü açılmıştır.

Madde aşağıda ki gibidir..

Sabit bayiliğin devredilmesi

MADDE 22 – (1) Ruhsat sahibinin bayiliğini devretmesi, Teşkilat tarafından belirlenen devir bedelinin Teşkilat hesabına yatırılması ve verilecek yazılı izin ile mümkündür.

(2) Sabit bayilik ruhsatı alındıktan sonraki ilk iki yıl içinde devir yapılamaz. Devirle alınan sabit bayilik ise devralındığı tarihten itibaren bir yıl geçmeden devredilemez.

Spor toto idaresi yeni bayilik vermemektedir. Yeni oyunların peşpeşe devreye girmesi ile yeni sezonda cirolarda patlama beklenmektedir. Bu işi düşünenler kaçırmayın....

İletişim adresi olarak bayidevir@hotmail.com adresine yazarsanız size mutlaka dönülecektir.
Ege » İzmir » İzmir
70.000₺
  • 70.000₺
    Ege » İzmir » İzmir
 
  • #1701775
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.